Wtorek, 23 Lipca, 2024

Mocne spięcie za kulisami! Labryga przerywa wywiad i atakuje Natana [WIDEO]

Fot. Twitter
Opublikowane 29 grudnia 2023, 10:22
przez Przemek Krautz
2
4
Brak komentarzy

Pomiędzy Natanem Marconiem i Denisem Labrygą jest ogromny konflikt. Nie wykluczone, że wyjaśni się już dzisiaj podczas gali Clout MMA 3.

Wszystko jednak zależy od tego, czy Denis Załęcki po walce z “Wielkim Bu” będzie w stanie ponownie wyjść do klatki. Gdyby jednak “Bad Boy” nie dostał pozwolenia od lekarzy, rezerwowym jest Labryga. Co ciekawe, ze względu na jego kontuzję starcie z Natanem ma odbyć się na siedząco, a ciosy będą wyprowadzane jedną ręką.

Całą kartę Clout MMA 3 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Denis Labryga Natan „Bóg Estetyki” Marcoń1.03 – 7.13Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki – Natan „Bóg Estetyki” Marcoń1.04 – 6.69Fortuna

Natan stale obraża Labrygę i Załęckiego, co doprowadziło do tego, że podczas konferencji wybuchła wielka awantura. Kontuzjowany reprezentant WCA zniszczył nawet kulę ortopedyczną na plecach Marconia, za co dostał od federacji karę finansową.

Podczas wczorajszej ceremonii Labryga obserwował wszystko jedynie spod sceny. Dostał też mikrofon, aby skomentować wspomnianą karę od Clout MMA. Po zakończonym wydarzeniu nie przepuścił też okazji, aby zaatakować Natana.

Kiedy Marcoń udzielał wywiadu, Labryga rzucił w niego butelką. Kontrowersyjny freak fighter zareagował na to mocnymi słowami. Nagranie z tego zajścia znajdziesz poniżej:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO