Czwartek, 18 Lipca, 2024

Najman kolejny raz zdyskwalifikowany! Ogromny skandal po ciosach w tył głowy! [WIDEO]

Opublikowane 29 grudnia 2023, 22:39
przez Jakub Hryniewicz
1
16
Brak komentarzy

Za nami kolejna walka Clout MMA 3, na której doszło do rewanżu z poprzedniej edycji. Marcin Najman raz jeszcze spotkał się z Adrianem Ciosem.

Oglądaj Clout MMA 3 na żywo!

O rewanżu na Clout MMA 3: Santa Clout mówiło się niemal od zakończenia ostatniej gali. Tam Marcin Najman stoczył dwie walki, z czego pierwszą przegrał z Piotrem “Lizakiem” Lizakowskim przez decyzję. Później wrócił na starcie z Adrianem Ciosem i zdawało się, że tym razem “Cesarza” czeka wygrana.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Na głowę mniejszego przeciwnika padły ciosy w tył głowy, przez co Najman przegrał przez dyskwalifikację. To oczywiście nie zakończyło konfliktu obu panów. Dziś spotkali się w rewanżu, przed którym Cios ostrzegał, że nie będzie bał się faulować “El Testosterona”. Kto wygrał walkę na Clout MMA 3: Santa Clout?

Clout MMA 3: Najman vs Cios – RELACJA

RUNDA 1

Mimo ogromnego konfliktu żaden z zawodników nie rzucił się na rywala. Najman zaczął od mocnych kopnięć na nogi, dołożył też uderzenie. Cios złapał nogę Marcina, którego obalił! Najman z pleców wyprowadzał ciosy na głowę Adriana, który w pewnym momencie zaczął krzyczeć z bólu. Do klatki wszedł lekarz, ale tym razem walka nie kończy się (przynajmniej jeszcze) przez dyskwalifikację. Marcin stracił punkt za ciosy w tył głowy, walka wraca do parteru. Najman trzymał Ciosa, który zdołał jednak przejść do pełnego dosiadu. Sędzia przerywa walkę, były kolejne uderzenia w tył głowy przeciwnika. Kolejny punkt stracony odebrany “Cesarzowi”! Arbiter ponownie przerywa walkę i Najman ponownie zdyskwalifikowany!

Wynik walki: Adrian Cios wygrał przez dyskwalifikację w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
16
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO