Wtorek, 23 Lipca, 2024

Potężne ciosy Denisa! Załęcki prezentuje formę przed walką z Wielkim Bu [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 29 grudnia 2023, 08:03
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Za nami oficjalna ceremonia przed galą Clout MMA 3, podczas której zawodnicy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności oraz ostatni raz stanąć twarzą w twarz.

Wielu kibiców czekało na media trening “Bad Boya”, który ma stoczyć dwa pojedynki. Najpierw zmierzy się z “Wielkim Bu”, a następnie wyjdzie do klatki z Natanem Marconiem. O ile drugie starcie ma być formalnością, pierwsza walka będzie bez wątpienia sporym wyzwaniem.

Przypominamy, że całą galę obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Patryk „Wielki Bu” Masiak1.30Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki2.92Fortuna

Media trening Denisa Załęckiego

“Bad Boy” ponownie w swoim stylu zaprezentował potężne ciosy. To właśnie dynamiczne uderzenia z bardzo dużą siłą są jego najmocniejszą bronią. Załęcki podczas media treningu pokazał brutalne serie, które będzie chciał powtórzyć w walce.

Jego rywal, czyli “Wielki Bu” uważa jednak, że Denis jest w gorszej formie, niż w poprzednich starciach. Zdaniem Patryka Masiaka zawodnik z Torunia podszedł do starcia lekceważąco i nie przygotowywał się tak, jak powinien:

Kto wygra walkę na Clout MMA?

Loading ... Loading ...

Sprawdź wywiady po ceremonii ważenia Clout MMA:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO