Piątek, 19 Lipca, 2024

Potężne kopnięcia Bartmana! Był skazywany na porażkę i wygrał w pierwszej rundzie! [WIDEO]

Opublikowane 29 grudnia 2023, 22:10
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

We właśnie zakończonym pojedynku gali Santa Clout zobaczyliśmy starcie dwóch rosłych sportowców. Były siatkarz Zbigniew Bartman zawalczył z emerytowanym piłkarzem, Błażejem Augustynem.

Oglądaj Clout MMA 3 na żywo!

Obaj zawodnicy podchodzili dziś do swoich drugich pojedynków we freak fightach. Zarówno Bartman, jak i Augustyn, debiutowali na premierowej gali Clout MMA, gdzie odnosili zwycięstwa. Były siatkarz debiutował przeciwko Tomaszowi Hajcie, co nie obyło się bez problemów. “Gianni” opór stawił jednak jedynie w 1. rundzie. W kolejnej padł ofiarą imponującego poddania w wykonaniu Bartmana.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Były piłkarz z kolei mierzył się z Dominikiem Pudzianowskim. Augustyn dosłownie na kilkadziesiąt godzin przed pojedynkiem zastąpił Pawła Bombę. Błażej zdecydowanie dominował nad rywalem i zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów.

Przed Clout MMA 3: Santa Clout nie brakowało podgrzewania atmosfery z obu stron. Zbigniew Bartman odpierał ataki słowne Błażeja Augustyna, który już kilka miesięcy wcześniej zaczął go zaczepiać.

Clout MMA 3: Bartman vs Augustyn – RELACJA

RUNDA 1

Bartman zaczął od razu mocnym low kickiem, tymi samymi odpowiada Augustyn. Były siatkarz poluje na uderzenie w kontrze, ale też potężnie kopie. Błażej dużo kopie, nabrał wiatru w żagle. Zbigniew wyprowadził też kilka mocnych ciosów, a po przerwie zaatakował przepotężnym prawym high kickiem! Padł na deski Augustyn, który wraca do walki. Napiera jak tur były siatkarz, a Błażej Augustyn trzyma się bodaj tylko siłą woli. Źle zablokował uderzenie były piłkarz i doznał kontuzji ręki!

Wynik walki: Zbigniew Bartman wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Sprawdź wywiady po Clout MMA 3:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO