Piątek, 19 Lipca, 2024

Załęcki nie będzie w stanie zawalczyć z Natanem? Ostatnie słowa Wielkiego Bu przed galą! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 29 grudnia 2023, 13:21
przez Przemek Krautz
1
2
Brak komentarzy

Denis Załęcki już dzisiaj ma stoczyć dwa pojedynki. Zdaniem jego rywala, czyli “Wielkiego Bu” zobaczymy jednak tylko jedno starcie.

“Bad Boy” najpierw zawalczy z Patrykiem Masiakiem, a następnie ma wyjść do Natana Marconia. Wszystko zależy jednak od tego, czy nie odniesie zbyt poważnych obrażeń. Jeśli lekarze nie udzielą zgody, jego miejsce zajmie Denis Labryga.

Całą kartę Clout MMA 3 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Denis Labryga Natan „Bóg Estetyki” Marcoń1.03 – 7.13Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki – Natan „Bóg Estetyki” Marcoń1.04 – 6.69Fortuna

Kilka godzin przed galą Clout MMA 3 portal fansportu.pl rozmawiał z kilkoma zawodnikami, w tym m.in. z “Wielkim Bu”, który nie ma wątpliwości, że tylko raz zobaczymy Załęckiego w akcji. Jak zauważył, sam Denis niewiele mówi o drugim starciu i skupia się przede wszystkim na trudniejszym wyzwaniu:

– Denis ani razu nie powiedział, że wybiera się do walki z Natanem. Myślę, że jest świadomy tego, że to nie może się skończyć w sposób, który doprowadzi do walki Załęckiego z Natanem, więc obstawiałbym wejście Labrygi. Cały czas mówi, że nie myśli o Natanie. Wydaje mi się, że się nie pcha w ogóle, nie myśli o tej drugiej walce.

Kto wygra walkę na Clout MMA?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO