Czwartek, 18 Lipca, 2024

Mateusz Kubiszyn miażdży Denisa Załęckiego! Mocny komentarz po Clout MMA 3!

Fot. YouTube
Opublikowane 30 grudnia 2023, 09:54
przez Przemek Krautz
19
9
Brak komentarzy

Mateusz Kubiszyn nie mógł powstrzymać się od komentarza i w mocnych słowach zareagował na kolejną porażkę swojego byłego rywala.

Podczas piątkowej gali Clout MMA 3 Denis Załęcki powrócił do klatki, żeby zmierzyć się z “Wielkim Bu”. Miał okazję przerwać serię przegranych, jednak zaprezentował się bardzo źle i na moment nie zagroził rywalowi. Nawet kiedy celnie trafił, to padał sam po swoich uderzeniach.

“Bad Boy” lądował na deskach praktycznie po każdym ciosie wyprowadzonym przez jednego i drugiego zawodnika. W końcu sędzia przerwał starcie w drugiej odsłonie, a tym samym Załęcki przegrał piątą walkę z rzędu.

Kubiszyn ostro po porażce Denisa

Głos po gali zabrał “Don Diego”, który wcześniej niespodziewanie typował wygraną Denisa. Przeprosił kibiców, a także w mocnych słowach uderzył w byłego przeciwnika, którego pokonał w pojedynku na gali High League.

Zwrócił się również do Artura Szpilki. Wygląda na to, że panowie mieli prywatny zakład, który zwyciężył były pięściarz, obstawiając wygraną “Wielkiego Bu”:

– Nie będę tego komentować, po prostu chyba muszę przeprosić. Szpilka, już po pierwszej rundzie widać, że ten zakład wygrałeś. Przyjeżdżam do ciebie na trening i stawiam obiad. Naprawdę to jest… Nie wiem, jak to określić, ale to jest obraza człowieczeństwa, obraza sportu, obraza freaków, obraza całego środowiska i wszystkiego, co się tylko da. Naprawdę przepraszam. Denis ty pało! Denis penis przewraca się przy wietrze.

Sprawdź live z trenerem Mirosławem Oknińskim po gali Clout MMA 3:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
19
9
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO