Piątek, 19 Lipca, 2024

Natan ujawnił zapisy kontraktu! Wiemy, dlaczego od razu poddał walkę z Denisem Załęckim!

Fot. Clout MMA
Opublikowane 30 grudnia 2023, 08:51
przez Jakub Hryniewicz
10
32
Brak komentarzy

Extra fight gali Clout MMA, który zakończył wczorajsze widowisko pozostawił kibicom spory niesmak. Natan Marcoń jeszcze zanim wyszedł do klatki zamieścił w sieci wpis, w którym zasugerował swoje zachowanie.

Gala Clout MMA 3 wieńczyła 2023 rok, w którym to też federacja zadebiutowała na polskim rynku. Dwoma walkami jednego wieczoru zamknął go też Denis Załęcki, który w ostatnich starciach nie miał najlepszej passy. Torunianin wychodził do klatki w Warszawie na fali 4. kolejnych przegranych.

Niestety kolejną dołożył w starciu z “Wielkim Bu”. “Bad Boy” padał po niemal każdym ataku lub kontrze Patryka Masiaka, co zresztą bardzo nie podobało się Gdańszczaninowi. Opowiedział o tym w rozmowie z kanałem Fansportu.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Wszyscy spodziewali się, że w wyniku ewidentnego urazu Załęckiego z Natanem zmierzy się Denis Labryga. Tymczasem niedługo po pojedynku z “Bułą” Torunianin ponownie wyszedł do klatki. Pojedynek z Marconiem uznany jest jest za nieodbyty. Wypożyczony freak fighter tuż po gongu przyklęknął i zaczął klepać poddając walkę.

Skąd takie zachowanie Natana? Przyczyny można doszukiwać się na pewno w poście, który pojawił się w jego social mediach niedługo przed samą walką:

Uwaga leak. Pewnie za to dostanę karę, ale ch…j. Załęcki dostaje kasę za każdą sekundę walki ze mną. Ma zakaz mówienia o tym w kontrakcie. Ciekawe ile prawilniak zarobi XD

Marcoń kontynuował później swoją narrację na X, gdzie tłumaczył się kontuzją. Wszystko można uznać za kolejną kreację freak fightera, która tym razem jednak kosztowała widzów dostęp do PPV.

Już o 12:00 podsumowanie gali NA ŻYWO z trenerem Oknińskim!

Zobacz wywiady po Clout MMA 3.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
10
32
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO