Piątek, 19 Lipca, 2024

Wielki Bu zażenowany walką z Denisem. Ostre słowa o postawie Załęckiego! [WIDEO]

Fot. YouTube/Facebook
Opublikowane 30 grudnia 2023, 10:41
przez Jakub Hryniewicz
12
1
Brak komentarzy

Po wielu miesiącach konfliktu w końcu Denis Załęcki zmierzył się z “Wielkim Bu”. Patryk Masiak był jednak zażenowany przebiegiem pojedynku.

Karta walk Clout MMA 3: Santa Clout była mieszanką typowo freakowych, jak i sportowych zestawień. Fani wyczekiwali jednak przede wszystkim pojedynku Denisa Załęckiego z “Wielkim Bu”. Ich konflikt nakręcał się od wielu miesięcy, a wczoraj miał swoje ujście w klatce… Choć niewielu było z niego zadowolonych.

Patryk Masiak zdecydowanie przeważał, a Torunianin padał po każdym ofensywnym wejściu rywala. Denis łącznie leżał na deskach 22 razy, a ostatecznie przegrał przez TKO w 2. rundzie. Frustracja gdańskiego freak fightera dała o sobie znać też po zakończonej gali.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl Clout MMA

Obstawiaj Clout MMA wyłącznie w Fortunie! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł oraz zakłady bez ryzyka do 100, 200 i 300 PLN!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

W rozmowie z Kacprem Mi z kanału Fansportu TV “Wielki Bu” dał znać, że jest daleki od jakiegokolwiek zadowolenia ze starcia z Denisem Załęckim.

No nie przesadzajmy… – zaczął Patryk po gratulacjach za wygraną. – Nie było tam walki. Jak mogę być zadowolony? Czuję się tak samo pokrzywdzony, jak widzowie, którzy na nią liczyli. (…) Ja wiedziałem, że to jest ob…raniec. Cały czas mówiłem, zanim był gloryfikowany. Ja i mi podobni wiedzieliśmy, że to zwykła pała bez charakteru. Dla mnie to pic na wodę fotomontaż, to jest nikt.

Zobacz inne wywiady po Clout MMA 3.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
12
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO