Piątek, 19 Lipca, 2024

Natan dostanie wypłatę po skandalu na Clout MMA 3? Jest odpowiedź federacji!

Fot. Clout MMA
Opublikowane 31 grudnia 2023, 15:53
przez Przemek Krautz
4
45
6 komentarzy

Natan Marcoń to autor gigantycznych kontrowersji, zaczynając od konfliktów z innymi freak fighterami, a kończąc na odklepaniu walki w pierwszej sekundzie.

Podczas gali Clout MMA 3 Marcoń miał zmierzyć się z Denisem Załęckim. Wcześniej mocno atakował go poprzez social media i nakręcał konflikt. Część kibiców była świadoma tego, że freak fighter robi wszystko, aby tylko sprowokować “Bad Boya”, kiedy poza kamerami jest całkiem innym człowiekiem.

Natanowi finalnie udało się dopiąć swego i łatwo wyprowadzał rywala z równowagi. Przed starciem Załęcki zapowiadał, że udzieli mu brutalnej lekcji pokory, jednak nie miał takiej okazji. Kiedy tylko rozpoczęło się starcie, Marcoń odklepał i zasymulował problemy z nogą. Tym samym wbił również szpilkę w Denisa, który wcześniej przez kontuzję przegrywał walki.

W klatce doszło do wielkiej awantury, a część freak fighterów, w tym m.in. “Wielki Bu” czy Denis Labryga uważają, że Natan nie powinien otrzymać wynagrodzenia. Innego zdania są kibice, gdyż duża część z nich uważa, że zapracował na wypłatę m.in. tym, jak udało mu się sprowokować Załęckiego i jednocześnie uniknąć z nim konfrontacji.

Głos w tej sprawie zabrała Lexy Chaplin, która jest współwłaścicielką federacji. W rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wyjaśniła, że mimo, iż do walki nie doszło, to Natanowi należy się część wynagrodzenia i zapewne je otrzyma:

– Część wynagrodzenia jest słuszne, za to, że zrobił robotę na konferencjach, zrobił szum. Więc jakieś wynagrodzenie mu się należy. Myślę, że dostanie te pieniądze.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
45
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lukasz
Lukasz
6 miesięcy temu

Wstyd lexi wsumie na jednym wuzku jedziecie nikt was nie będzie oglądał ostatnio atole wstydź sie

Seba
Seba
Reply to  Lukasz
6 miesięcy temu

A Ty lecisz bez słownika. Lepiej idź do szkoły…

???
???
6 miesięcy temu

Jak mamy za to płacić to już podziękuję tej federacji

Piotr
Piotr
6 miesięcy temu

Nie ma sensu wykupywać ppv bo to jakaś parodia. Za te pieniądze to ja sam moge pójść i z każdym zawalczę i na 100%wytrzymam dłużej jak 92 sek w jednej walce… na stendapie jest więcej emocji 🤕🤯

Tom
Tom
6 miesięcy temu

Patologia. Nie ma miejsca na takich ludzi jak ta trójka…

Jaa
Jaa
6 miesięcy temu

Okrasc ludzi żeby potem zapłacić jednemu z dwóch obsrancow.

WIDEO