Czwartek, 18 Lipca, 2024

Łukasz Parobiec ostro o Denisie Załęckim i Natanie! Mocne słowa po Clout MMA 3!

Fot. YouTube/GROMDA
Opublikowane 1 stycznia 2024, 14:40
przez Przemek Krautz
38
4
Brak komentarzy

Łukasz Parobiec w mocnych słowach skomentował to, co wydarzyło się podczas gali Clout MMA 3. Zawodnik GROMDY uderzył w Denisa Załęckiego i Natana Marconia.

Nie tak kibice wyobrażali sobie długo wyczekiwane starcia. “Bad Boy” zmierzył się z “Wielkim Bu”, jednak nawet nie chciał z nim walczyć. Kładł się po każdym, nawet własnym uderzeniu. Łącznie leżał na macie ponad 20 razy w niecałe 4 minuty.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Parobiec zabrał głos po Clout MMA 3

“Wielkiemu Bu” w pewnym momencie puściły nerwy i zaczął krzyczeć w stronę rywala, gdyż chciał z nim walczyć, ale nie miał takiej możliwości. Zdaniem niektórych zrobił to, żeby wyjść do kolejnego starcia, w którym miał zmierzyć się z Natanem Marconiem.

Kontrowersyjny freak fighter odklepał jednak zaraz po rozpoczęciu pojedynku, po czym doszło do wielkiej awantury. Na Denisa i Natana spadła ogromna krytyka a głos zabrał nawet Łukasz Parobiec z GROMDY. “Goat” nie szczędził im ostrych słów i zamieścił na swoich social mediach taki wpis:

– Ku..a mać , że się tak wyrażę do czego to doszło CLOUT MMA, co się dzieje, jeden koleś oddaje walkę , żeby zawalczyć z drugim, który w ogóle nie chce z nim walczyć, japie…le szkoda jednej osoby Wielki Bu, chłopie jeżeli chciałbyś zawalczyć z prawdziwym normalnym zawodnikiem zapraszam do Gromda i się trochę ponapi…alamy, bo moja noga nigdy nie postanie w takich frikowych organizacjach i widzę że Ty też tam nie pasujesz, dawaj do nas i zmierz się z dziadkiem.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
38
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO