Czwartek, 18 Lipca, 2024

Co dalej z Załęckim? Szachta zabrał głos po porażce Denisa na Clout MMA 3 [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 5 stycznia 2024, 14:41
przez Przemek Krautz
0
8
Brak komentarzy

Przyjaciel Denisa Załęckiego zabrał głos po gali Clout MMA 3. Wyjaśnił, co dalej z “Bad Boyem” i kiedy będzie mógł wrócić do klatki.

Po kolejnej porażce zawodnik z Torunia zapowiedział dłuższą przerwę. Aktualnie ma na swoim koncie złamanie zasad i dyskwalifikację, wyjście z klatki w trakcie pojedynku, czy całkowitą kompromitację, do której doszło podczas ostatniej freakowej gali.

Załęcki zmierzył się z “Wielkim Bu”, jednak ciężko mówić tu o jakiejkolwiek walce. Denis kładł się po wszystkich ciosach, nawet po tych, które sam wyprowadzał i w ten sposób uniknął konfrontacji z rywalem. Po porażce zapowiedział, że być może zrobi sobie nawet roczną przerwę.

W rozmowie z fansportu.pl Szachta, który był w jego narożniku, oświadczył że nie odcina się od Denisa, tak jak zrobili to kibice Elany Toruń czy Ruchu Chorzów. Zaznaczył, że Załęcki potrzebuje psychologa sportowego, aby pomógł z problemami mentalnymi:

– Nie spodobały mi się słowa “Wielkiego Bu”. Mówi, że nikt normalny się nie zadaje z Denisem. To mnie zabolało i chciałem to wyjaśnić. Ja nie odcinam się od Denisa Załęckiego. Denis musi poukładać w głowie, iść do psychologa, ułożyć głowę i tyle. Jeżeli będzie gotowy, to wrócić i pokazać się z najlepszej strony.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
8
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO