Czwartek, 18 Lipca, 2024

Hejter Gleby wzorował się na Natanie? Zawodnik KSW ujawnia szczegóły spotkania! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 7 stycznia 2024, 12:20
przez Przemek Krautz
2
0
Brak komentarzy

Patryk Tołkaczewski ponownie zabrał głos w sprawie spotkania z hejterem. Wyjaśnił, co kierowało nim przy pisaniu obraźliwych komentarzy.

Zawodnik KSW za pośrednictwem social mediów przekazał, że przejechał blisko 250 kilometrów, aby na żywo spotkać się z człowiekiem, który w sieci atakował jego rodzinę. Opublikował nawet nagranie, na którym ojciec hejtera przeprasza i zapewnia, że to się więcej nie powtórzy.

“Gleba” o szczegółach spotkania

Następnie “Gleba” postanowił zdradzić więcej szczegółów w tej sprawie. Wyjaśnił, że nie zgadza się na to, by obrażano jego najbliższych, w związku z czym postanowił zainterweniować. Jak się okazuje, hejter wzorował się na popularnym influencerze.

Tołkaczewski uważa, że fani powinni wiedzieć o kogo chodzi. Jak nietrudny się domyślić, mowa najprawdopodobniej o Natanie Marconiu, który przez ostatnie tygodnie atakuje niemal wszystkich w środowisku freakowym i nie tylko:

– Czy jestem z tego dumny? Nie, ale to była sprawa honoru. Hejt na mnie, mogę to olać, ale hejt spadł brutalny na moją rodzinę, w szczególności na moją żonę, na co nie pozwolę. Pojechałem, dowiedziałem się, co nim kierowało.

– Dziwnym trafem tydzień temu dostałem mocne przeprosiny od wielkiego influencera z Polski, który w gorzkich słowach wypowiedział się na mój temat. Sami wiecie, o kogo chodzi. Mam nadzieję, że to nagranie do niego trafi, bo to jest bardzo duży idol hejtera, który mnie i moją rodzinę zwyzywał.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO