Piątek, 19 Lipca, 2024

Najman zapowiada kolejne zakończenie kariery! Wskazał trzech ostatnich rywali!

fot. Clout MMA
Opublikowane 8 stycznia 2024, 08:36
przez Przemek Krautz
2
1
Brak komentarzy

Najman po raz kolejny będzie kończył swoją karierę. Zapowiedział, że w 2024 czekają go jeszcze maksymalnie trzy pojedynki.

“El Testosteron” słynie już z tego, że wielokrotnie przechodził na sportową emeryturę, po czym bardzo szybko wracał do klatki. Ostatnim razem pożegnalne starcie stoczył w 2021 roku, kiedy to zmierzył się z “Taxi Złotówą” i przegrał przed czasem.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Najman zapowiada koniec kariery

Zaledwie 8 miesięcy później ponownie oglądaliśmy go w akcji. W minionym roku był bardzo aktywny i walczył aż cztery razy, jednak tylko raz jego ręka powędrowała w górę. Teraz zapowiedział, że 2024 to ostatni rok jego występów, po których ostatecznie kończy karierę.

Za pośrednictwem social mediów podał nazwiska trzech rywali, z którymi chciałby jeszcze zawalczyć. Wśród nich znalazł się Jacek Murański, “Boxdel” oraz Paweł Bomba. Po tych pojedynkach Najman ma ostatecznie odejść na emeryturę:

– Mam za mało czasu by marnować go walkami z jęczącymi w niebogłosy pi,,,mi. W 2024 roku interesuje mnie tylko trzech wykolejeńców, Stara Gangrena, Baxton i jak wyskoczy Bomba. Po zgładzeniu ich mogę kończyć. Ale już nigdy żadna pi..a nie wejdzie ze mną do klatki.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO