Piątek, 19 Lipca, 2024

Niepokonany bijok wraca do gry! WASYL wystąpi na GROMDA 16!

Fot. GROMDA
Opublikowane 9 stycznia 2024, 11:55
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Jeden komentarz

Przed kilkoma dniami poznaliśmy datę gali GROMDA 16. Organizacja zaczęła też już ogłaszać bijoków, których obejrzymy w ringu.

Miniony rok był na pewno jednym z najlepszych dla największej w Europie organizacji walk na gołe pięści. GROMDA tradycyjnie zorganizowała 4 wydarzenia, a na jednym z nich wyłoniony został niekwestionowany mistrz. “Don Diego” pokonał Bartłomieja „Balboę” Domalika i zachował status niepokonanego bijoka. Pod koniec roku zaliczył też 1. obronę – na ostatnim w 2023 roku wydarzeniu pokonał Łukasza „GOAT-a” Parobca.

WASYL wraca na GROMDA 16

Rok zakończyły pojedynki wielu polskich i zagranicznych gwiazd federacji. Tych nie zabraknie też 1 marca podczas GROMDA 16. W ringu stawi się między innymi Marcin “Wasyl” Wasilewski. Niepokonany Polak dotychczas stoczył 3 walki i wszystkie wygrywał przez TKO w kolejno pierwszej, drugiej oraz czwartej rundzie.

Oto jak organizacja zapowiedziała powrót pomorskiego bijoka:

– Hardy rzeźnik z Gdańska. WASYL wraca do gry! Dumny z polskiego pochodzenia, syn stoczniowca, wychowany na mięsnych przedmieściach ulicy Rzeźnickiej, gdzie poznawał brutalną szkołę walk na gołe pięści. Niepokonany na galach GROMDA, wściekły jak pies i precyzyjny w rozwalaniu swoich rywali. Zasady, szacunek i wartość słowa… inaczej czeka cię bolesna niespodzianka.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Bilety na GROMDA 16 już w sprzedaży! Zobacz walki na gołe pięści na żywo – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
6 miesięcy temu

[…] Organizacja powoli odkrywa karty przed kolejną galą. Kiedy i gdzie odbędzie się GROMDA 16? Wydarzenie jak zawsze będzie miało miejsce w Pionkach, a krwawy piątek nastąpi 1 marca 2024 roku. Już dziś wiemy, że na gali zawalczy „Wasyl”. […]