Wtorek, 23 Lipca, 2024

Wielki Bu zawalczy z Dawidem Załęckim!? “Liczyłem, że Denis chociaż raz będzie facetem”

Fot. Clout MMA
Opublikowane 9 stycznia 2024, 11:28
przez Przemek Krautz
22
0
Brak komentarzy

Patryk Masiak zabrał głos po gali Clout MMA 3 i zdradził, z kim może zmierzyć się w kolejnej walce. Wskazał nie tylko potencjalnych rywali, ale też wykluczył kilka nazwisk.

“Wielki Bu” ma za sobą głośne zwycięstwo nad Denisem Załęckim i poprzez social media zapytał fanów, z kim chcieliby zobaczyć go w kolejnym starciu. Duży odzew ze strony kibiców sprawił, że freak fighter postanowił skomentować najczęściej wskazywane zestawienia.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Z kim zawalczy “Wielki Bu”?

Na swoim kanale opublikował materiał, w którym przekazał, że wyklucza starcie z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem. Uważa, że nie jest to pojedynek, który by cieszył się dużym zainteresowaniem, a dodatkowo ma dużą przewagę warunków fizycznych, przede wszystkim, jeśli chodzi o wzrost i zasięg.

Ostatnio mówiło się także o walce z Danielem Omielańczukiem, jednak ten najpierw zmierzy się z Kamilem Mindą. Reprezentant WCA jest jednak otwarty na starcie z “Wielkim Bu”. Jak sam zapowiedział, stoczą pojedynek o “pas mistrza pogromcy farmazonów”.

Zawodnik Clout MMA wśród potencjalnych zestawień wymienił m.in. walkę z Piotrem Szeligą, Denisem Labrygą, Bartoszem Szachtą, Łukaszem Parobcem czy też Dawidem Załęckim, co skomentował takimi słowami:

– Najprawdopodobniej cała przygoda z Denisem skończy się tak, że trzeba będzie bić się z tatą Denisa. Tata jest naturalnym zestawieniem. Z tego, co wiemy, Dawid będzie walczył tylko w K-1, no i spoko. Ale nadal uważam, że to jest niesmaczne, liczyłem, że Denis chociaż raz okaże się facetem i nie skończy się kontynuacją serialu z tatą.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
22
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO