Czwartek, 18 Lipca, 2024

Dojdzie do walki Wielkiego Bu z Omielańczukiem? Wiemy, co weteran napisał do freak fightera [WIDEO]

Fot. Clout MMA/YouTube
Opublikowane 11 stycznia 2024, 11:31
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

W najbliższych miesiącach nie dojdzie zapewne do walki “Wielkiego Bu” z Danielem Omielańczukiem. W tym temacie wypowiedział się sam zainteresowany, czyli Patryk Masiak.

Na ostatniej w 2023 roku freakowej gali Patryk Masiak zmierzył się z Denisem Załęckim. Wyczekiwane od wielu miesięcy starcie, które było poprzedzone ostrym konfliktem, zawiodło jednak oczekiwania. Mowa tu nie tylko o fanach, lecz także o samych zainteresowanych, o czym mówili w wywiadach po gali.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Pojedynek zakończył się przez TKO w 2. rundzie na korzyść “Wielkiego Bu”. Tuż po ogłoszeniu werdyktu Gdańszczanin zapytany o kolejnego rywala rzucił wyzwanie Danielowi Omielańczukowi. Weteran MMA odpowiedział freak fighterowi i zdawało się, że walka faktycznie niebawem może się ziścić.

Ostatnie doniesienia wskazują jednak na to, że były fighter KSW spotka się w klatce z Kamilem Mindą. Masiaka z kolei czeka nie lada wyzwanie – na PRIME MMA 7 zmierzy się z dwoma ochroniarzami. W rozmowie z Fansportu TV “Wielki Bu” nie potrafił wskazać przyczyny, przez którą negocjacje legły w gruzach. Gdańszczanin zdradził też, że Omielańczuk wysłał mu prywatną wiadomość.

– Nie wiem, bo to nie ja jestem przy stole negocjacyjnym. Dla mnie to była na tyle duża pamiątka, że ja po prostu “byłem na tak”. Ja mam jakąś minimalną kwotę w kontrakcie i po prostu byłem na tak. Dostanę opcję to dostanę, nie, to nie. To jest pytanie do Daniela lub osób, które to negocjowały. Daniel mi tylko prywatnie napisał, że prędzej, czy później i tak zrobimy to starcie. Konkurencyjne federacje były tym zainteresowane.

Zobacz inne wywiady przed PRIME MMA 7:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO