Czwartek, 18 Lipca, 2024

KSW zorganizuje galę w USA? Szpilka ujawnia ekspansję poza Europę!

fot. KSW
Opublikowane 12 stycznia 2024, 14:50
przez Przemek Krautz
2
0
Brak komentarzy

KSW zorganizuje galę poza Europą? Artur Szpilka zdradził zaskakujące informacje, a fani spodziewają się hitowego wydarzenia.

Największa Polska federacja coraz bardziej zaskakuje fanów sportów walki i wprowadza duże zmiany. Największą z nich było zrezygnowanie z PPV i przejście do Viaplay, co pozwoliło na zorganizowanie aż 12 gal w roku.

Kibice nie ukrywają, że takie rozwiązanie jest znacznie lepsze, niestety serwis streamingowy wycofuje się z Polski, a Martin Lewandowski i Maciej Kawulski będą musieli znaleźć sposób na to, by sprostać wymaganiom widzów.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Gala KSW w Stanach Zjednoczonych?

Dodatkowo w lutym KSW rusza z nową serią Epic. Będą to gale, podczas którym zobaczymy walki nie tylko w formule MMA, ale także K-1 w małych rękawicach, starcia na zasadach Pride ze stompami i soccer kickami, czy pojedynku bokserskie.

KSW chce także podbijać kolejne rynki. Coraz częściej odbywają się gale w Czechach i jak wiadomo, planowane jest również wydarzenie we Francji. To jednak nie wszystko, gdyż w rozmowie z kanałem Za Ciosem Artur Szpilka zdradził, że szykuje się event poza Europą!

– Martin i Maciej robią naprawdę świetną robotę. Nie chcę na razie nic zdradzać, ale szykuje się ekspansja poza Europę, także bardzo się z tego cieszę. Uważam, że tylko tędy droga, a KSW ma dzisiaj taką markę, że śmiało może to zrobić.

Pierwsze na myśl przychodzą Stany Zjednoczone. W USA żyje blisko 10 mln rodaków, a w samym Chicago jest to ponad milion Polaków i Amerykanów polskiego pochodzenia. Na drugim miejscu pod tym względem jest Nowy Jork. W sąsiadującym Newark swoje pojedynki często toczył Tomasz Adamek i zawsze miał ogromne wsparcie polskich kibiców.

Szpilka dopytywany o to, czy mowa właśnie o tym kraju, odpowiedział z uśmiechem na twarzy – To się okaże.

Z biznesowego punktu widzenia nie ma wątpliwości, że takie wydarzenie przyciągnęłoby najwięcej kibiców. Gala, w której udział wzięliby np. pięściarze Tomasz Adamek, Artur Szpilka, Krzysztof Głowacki czy taka legenda polskiego sportu jak Mariusz Pudzianowski powinna być zorganizowania wyłącznie w USA.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO