Środa, 24 Lipca, 2024

Olejnik i Puszbarber demolują rywali! We dwóch masakrują Dredziastego! [WIDEO]

Opublikowane 13 stycznia 2024, 20:57
przez Jakub Hryniewicz
1
5
Brak komentarzy

Kolejną darmową walką Prime MMA 7 było drugie starcie 2 na 2 w ramach Igrzysk Gladiatorów. Puszbarber i Tomasz Olejnik zmierzyli się z Dredziastym oraz Starym Wiewiórem.

Zgarnij darmowe 20 zł na Prime MMA 7

Igrzyska Gladiatorów to innowacyjny pomysł prezesa Prime Show MMA Tomasza Bezrąka. Na początku dzisiejszej gali doszło do dwóch pojedynków drużynowych. Zwycięzcy wrócą do klatki pod koniec eventu. Wówczas jednak odbędzie się starcie 4 freak fighterów, ale tylko jeden wyjdzie jako zwycięzca!

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

W darmowej walce Prime MMA 7 spotkali się Adrian “Puszbarber” Salwa w drużynie z Tomaszem Olejnikiem oraz “Dredziasty” w teamie ze “Starym Wiewiórem”. Pierwsza z ekip miała zdecydowaną przewagę zarówno masy, jak i doświadczenia. Dodatkowo jedynie Olejnik mógł w tym zestawieniu pochwalić się wygranym starciem… choć przykrywa je aż freakowych 5. porażek przed czasem.

PRIME MMA 7: Puszbarber & Olejnik vs Dredziasty & Stary Wiewiór – RELACJA

RUNDA 1

Puszbarber natychmiast ruszył na Dredziastego, Olejnik obija Starego Wiewióra. Pan Maciej na plecach, zgarnia kolejne ciosy od Tomka, który zajął dosiad. W międzyczasie Dredziasty gra na czas z Puszbarberem. Sędzia przerywa i Stary Wiewiór został wyeliminowany! Puszbarber od razu atakuje, złapał klincz i zasypuje rywala ciosami. Olejnik jedynie krąży oszczędzając siły. Adrian Salwa złapał Dredziastego w gilotynę, do tego Tomek atakuje go ciosami po żebrach. Ucieka Dredziasty i krąży po klatce łapiąc tlen. Hubert wyłapuje kopnięcie Olejnika, ucieka od rywali… i w końcu Puszbarber złapał go w uchwyt i rzucił o matę! Olejnik łapie duszenie, Salwa zaczyna obijać oponenta po żebrach. Sędzia kończy walkę!

Wynik walki: Puszbarber & Olejnik wygrywają przez 2x TKO!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments