Piątek, 19 Lipca, 2024

Wrzosek typuje walkę Adamek vs Khalidov! Wskazał faworyta w pojedynku legend [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 15 stycznia 2024, 15:59
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Arkadiusz Wrzosek zabrał głos w sprawie main eventu gali XTB KSW: Epic. Przyznał, że starcie dwóch legend z całą pewnością nie jest łatwe do wytypowania.

24 lutego największa polska organizacja rusza z nową serią wydarzeń. Gale Epic to eventy, podczas których zobaczymy starcia w różnych formułach. Walką wieczoru pierwszej edycji jest bokserska konfrontacja Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem.

O typ na pojedynek został zapytany Arkadiusz Wrzosek, który wróci do klatki już w ten weekend. Przyznał, że jeśli starcie z Ivanem Vitasoviciem zakończy się bez kontuzji i poważnych urazów, chętnie wziąłby udział w gali Epic.

Były zawodnik Glory nie ukrywa, że wytypowanie walki nie jest łatwe. Zarówno jeden, jak i drugi ma swoje mocne strony, ale mimo wszystko w roli faworyta stawia młodszego i cały czas w świetnej formie Mameda:

– Mamed będzie faworytem z uwagi na formę fizyczną. To jest jeden powód, dla którego jest faworytem. Tomek będzie doświadczony, ale pewnych rzeczy nie oszukasz. Forma fizyczna w sportach walki to jest 75 procent sukcesu. Wydaje mi się, że Mamed jest faworytem, natomiast jak ona ma potrwać pełen dystans, to Tomek ma duże szanse. Ciężko powiedzieć, to jest najfajniejsze.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO