Piątek, 19 Lipca, 2024

Okniński uderzył w Kubiszyna i GROMDĘ! Szef organizacji odpowiada na krytyczne słowa [WIDEO]

Fot. GROMDA/YouTube
Opublikowane 17 stycznia 2024, 13:21
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Mariusz Grabowski odpowiedział na słowa trenera Mirosława Oknińskiego. Tak zareagował na wypowiedź o federacji GROMDA.

Okniński chciał doprowadzić do pojedynku swojego zawodnika Michała Pasternaka z Mateuszem Kubiszynem. Tradycyjnie w swoim stylu zaczął wbijać szpilki w “Don Diego”, zwłaszcza, że panowie już wcześniej mieli małe spięcie w social mediach.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Szef GROMDY odpowiada Oknińskiemu

W jednej z wypowiedzi trener stwierdził, że Kubiszyn to “mistrz podrzędnej organizacji”. Te słowa nie spodobały się szefowi GROMDY, który przy okazji ostatniego wywiadu dla FANSPORTU TV miał okazję odpowiedzieć:

– Wiesz co ja naprawdę nie chcę komentować słów pana Oknińskiego, bo tak naprawdę nie znam gościa. Z reguły na temat ludzi, których nie znam nie chce się wypowiadać. Na temat federacji? To myślę, że podrzędną federacją pewnie była PLMMA, która można powiedzieć, że pierwsza wprowadzała na polski rynek MMA.

– Widać, że jej nie ma dlatego też mógłbym mówić, że ona jest podrzędna. Dlatego myślę, że nie tędy droga, tutaj trzeba wszystkich i tak naprawdę każdego szanować. Myślę, że panom się tutaj po prostu w głowie poprzekręcało. Myślę, że znaleźli sobie taki moment łapania fame’u i wykrzykiwania walk.

W sprzedaży jest dostępna limitowana pula biletów na galę GROMDA 16. Zakupu możecie dokonać tutaj. Transmisja z gali GROMDA 16: W imię zasad będzie dostępna wyłącznie na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

gromda 16 ppv

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments