Piątek, 19 Lipca, 2024

Denis chce jak najszybciej rewanżu z Kubiszynem! Ostre słowa do Don Diego! “Przejdę po tobie” [WIDEO]

Fot. High League/YouTube
Opublikowane 18 stycznia 2024, 18:03
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Denis Załęcki nie zamierza jednak robić sobie przerwy i chce jak najszybciej wrócić do klatki. Rzucił już wyzwanie Mateuszowi Kubiszynowi.

Po ostatniej porażce na Clout MMA 3 “Bad Boy” zapowiedział, że potrzebuje co najmniej półrocznej przerwy i pomocy psychologa sportowego. Teraz jednak oświadczył, że chce szybko wrócić do klatki i potrzebuje jedynie krótkich przygotowań do kolejnej walki.

W następnym starciu chciałby ponownie zmierzyć się z “Don Diego”. Panowie po raz pierwszy zawalczyli na gali High League 3, a po decyzji sędziowskiej wygrał Kubiszyn. Tym razem Załęcki jest przekonany, że zwycięży. Zamierza odegrać się na byłym rywalu za to, że ten wyśmiewa go w social mediach i wbija szpilki:

– Przypomnij sobie naszą walkę. Sam powiedziałeś, że była wyrównana. Przypomnij sobie, kto jak wyglądał, kto rzygał pod siebie. No ty, nie ja. Rozpocząłem pracę z psychologiem sportowym i jestem tak podniesiony na duchu, że moje życie będzie składać się wyłącznie z treningów.

– Teraz za te wszystkie obrazy i śmianie się ze mnie pokaże ci. Zróbmy rewanż w MMA, jak masz jaja. Ja potrzebuję chwili, zróbmy to jak najszybciej. Wiedz, że po tobie przejdę!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO