Czwartek, 18 Lipca, 2024

Kolejni raperzy we freak fightach! Zbuku vs Major SPZ na gali Clout MMA 4!

Fot. Instagram
Opublikowane 22 stycznia 2024, 11:14
przez Przemek Krautz
3
3
Brak komentarzy

Czas na głośne debiuty na CLOUT MMA 4. Witamy młodą krew w naszej organizacji. 9 marca w Atlas Arenie w Łodzi Michał ZBUKU Buczek zmierzy się z Pawłem MAJOREM SPZ Majewskim. Bilety na galę CLOUT MMA 4 są dostępne na platformie GoingApp.pl!

Pora ogłosić kolejnych debiutantów na gali CLOUT MMA 4. Raperzy za każdym razem świetnie prezentują się nie tylko na konferencjach, ale i w klatce. Przedstawiciele tego środowiska słyną z twardych i charakternych pojedynków. I tak będzie i tym razem!

Pojedynek ZBUKA z MAJOREM SPZ to gwarant ostrej walki do końca! Panowie wjadą do klatki i zmierzą się w formule MMA na dystansie trzech rund po trzy minuty. Obaj zasłynęli z hitowych utworów. Czas się przekonać, czy w klatce potrafią tyle, co przed mikrofonem.

To czwarta walka ogłoszona na gali CLOUT MMA 4. Fani poznali wcześniej zestawienia Lexy ChaplinMarta LINKIMASTER Linkiewicz, Marcin CESARZ NajmanJacek MURAN Murański na brutalnych zasadach DIRTY STREET BOXING i Dawid CRAZY ZałęckiPatryk WIELKI BU Masiak.

Bilety na galę CLOUT MMA 4 z walką Michał ZBUKU BuczekPaweł „Major SPZ” Majewski dostępne są na GoingApp.pl! Ceny biletów ruszają od 49,90 zł.

Aktualna karta walk CLOUT MMA 4:

  • Lexy Chaplin – Marta „Linkimaster” Linkiewicz
  • Marcin „Cesarz” Najman – Jacek „Muran” Murański – DIRTY STREET BOXING NO LIMIT
  • Dawid „Crazy” Załęcki – Patryk „Wielki Bu” Masiak
  • Michał „ZBUKU” Buczek – Paweł „Major SPZ” Majewski

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO