Wtorek, 27 Lutego, 2024

GROMDA odsłania kolejne karty! Mario wraca do ringu!

Fot. GROMDA
Opublikowane 6 lutego 2024, 09:16
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Federacja GROMDA ogłosiła kolejnego uczestnika nadchodzącej gali. Jest to zawodnik dobrze znany kibicom brutalnych walk.

1 marca odbędzie się gala GROMDA 16, a organizacja jak zawsze zapowiada wydarzenie w swoim wyjątkowym stylu:

„Bądźmy szczerzy. Wszystko robi się podlejsze… ludzie niestety też. Postawy godne pochwały są wyśmiewane, a imbecyle i błazny są nagradzane za robienie z siebie pośmiewiska. Czasy się zmieniają i to niestety na gorsze… ale charakterni goście z zasadami są cały czas w grze.

Czas na posprzątanie tego szamba. Nowe porządki, ale stare i konkretne zasady. Pokazanie czym jest prawdziwa walka. Walka do końca, bez płakania i oszukiwania, że boli nóżka i szukania tylko wymówki aby się wymiksować. Prawdziwy facet zawsze jest twardy i dąży do wyznaczonego celu nigdy nie odpuszcza i się nie poddaje póki go nie osiągnie. Proste i jasne.”

„Mario” wraca do GROMDY

GROMDA odsłania kolejne karty i jak się okazuje, do ringu powróci wielu zawodników znanych z poprzednich edycji. Tym razem federacja ogłosiła udział Mariusza „Mario” Kruczka. Na gołe pięści stoczył już sześć pojedynków, a najgłośniejszy z nich to finał GROMDA 7.

Wszedł wówczas na zastępstwo za kontuzjowanego zawodnika i zmierzył się z „Hunterem”. Był skazywany na porażkę i zaskoczył wszystkich widzów. W drugiej odsłonie ustrzelił faworyzowanego rywala, który po potężnych ciosach nie był w stanie kontynuować walki.

GROMDA 16: W IMIĘ ZASAD już 1 marca 2024 roku. Na żywo w systemie PPV na GROMDA.tv. Limitowana pula biletów dostępna będzie na eBilet.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments