Niedziela, 19 Maja, 2024

Czyżewska nokautuje w pierwszej rundzie! Kończy walkę kopnięciem na wątrobę [WIDEO]

Opublikowane 17 lutego 2024, 19:34
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

W walce otwierającej galę w Libercu fani zobaczyli starcie pań, w którym młoda Wiktoria Czyżewska zmierzyła się z doświadczoną Czeszką Petrą Částkovą.

Wiktoria Czyżewska ma za sobą dopiero trzy zawodowe pojedynki. 19-latka zadebiutowała w profesjonalnym starciu w roku 2022 i już w pierwszej minucie boju posłała na deski swoją rywalkę. W grudniu 2022 roku zadebiutowała w KSW i podczas gali XTB KSW 77 błyskawicznie znokautowała Oleksandrę Karasevę.

Po dwóch świetnych tryumfach Wiktoria stanęła do rywalizacji z Sandrą Succar, inną niepokonaną zawodniczką. Polka w tym pojedynku od początku stawiała na kickboxerskie wymiany, ale od drugiej rundy to parter dominował w walce, a w nim lepsza okazała się Succar. W trzeciej odsłonie pojedynku Wiktoria chciała obalić, ale ostatecznie, gdy walka trafiła na matę, to Sandra znalazła się w pozycji górnej, ruszyła do ataku i rozbiła Polkę łokciami oraz ciosami.

Petra Částková zdecydowanie górowała doświadczeniem nad młodą Polką. Zawodniczka z Czech przygodę z zawodowym MMA rozpoczęła w roku 2015 i do dziś stoczyła dwanaście pojedynków. Petra zbierała doświadczenie, walcząc w Polsce, Czechach, Niemczech, na Węgrzech i w Anglii. Biła się dla takich organizacji jak German MMA, Bellator czy Oktagon MMA.

RELACJA

RUNDA 1

Castkova dobrze zaczęła od lewego prostego, ale Wiktoria świetnie jej odpowiedziała! Czeszka była w małych kłopotach, wróciła jednak do gry. Wiktoria oberwała palcem w oko. Czyżewska ustawia sobie rywalkę na siatce i kopie lewą nogą prosto na wątrobę! Petra Castkova nie wstaje z maty!

Wynik walki: Wiktoria Czyżewska wygrała przez TKO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO