Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Trener Raubo nie daje Mamedowi najmniejszych szans! “Adamek go przetrąci” [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 17 lutego 2024, 11:16
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Trener Zbigniew Raubo gościł w studio FANSPORTU TV, gdzie miał okazję szczegółowo wypowiedzieć się na temat walki legend.

Pojedynek Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem zbliża się wielkimi krokami. Były mistrz świata i były mistrz KSW zmierzą się ze sobą w formule bokserskiej na dystansie 6 rund. Walka jest main eventem gali Epic, która transmitowana będzie w systemie PPV. Można jednak wziąć udział w losowaniu i zgarnąć kod od Fortuny!

Odbierz kod PPV na KSW Epic: Adamek vs Khalidov!

Odbierz dostęp do nadchodzącej walki legend! Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Kto wygra walkę Khalidov vs Adamek

Loading ... Loading ...

Raubo nie daje Mamedowi szans

Trener już kilkukrotnie zabierał głos w sprawie walki. Za każdym razem skazywał Khalidova na pewną porażkę. W ostatnim wywiadzie wskazał na to kilka argumentów. Przede wszystkim podkreślił, że w dużych rękawicach i formule bokserskiej Mamed traci swoje największe atuty.

Podkreślił również, że miejsce walki nie robi różnicy. Czy to w klatce, czy w ringu, jego zdaniem Adamek ma gigantyczną przewagę:

– To nie ma znaczenia, bo i nawet na klatce schodowej go Tomek przetrąci! Mamed nie gniewaj się, no. Czy to klatka schodowa, czy klatka do MMA. Tomek to były mistrz świata w dwóch kategoriach. Argumentuje to też z drugiej strony, żeby się sympatycy Mameda nie obrazili.

– Zakładając mu rękawice bokserskie, organizatorzy zabrali rękę i nogę. I koniec, to jest pół Mameda, to nie jest Mamed Khalidov z klatki, który musi poradzić sobie z tym wielkim mistrzem.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO