Środa, 24 Kwietnia, 2024

Tede otrzymał rekordową ofertę! Mógł zarobić tyle, co Mamed i Adamek łącznie!

Fot. YouTube
Opublikowane 21 lutego 2024, 10:57
przez Przemek Krautz
3
0
Jeden komentarz

Raper “Tede” zdradził, że otrzymał od jednej z federacji niewiarygodną ofertę. Mógł pobić absolutny rekord, jeśli chodzi o sporty walki w Polsce.

W ostatnim czasie bardzo dużo mówi się o pieniądzach za walkę legend. Już w sobotę dojdzie do pojedynku pomiędzy Mamedem Khalidovem i Tomaszem Adamkiem, którzy zmierzą się na KSW Epic. Organizacja łącznie na wypłaty zawodników wydała ponad 4 miliony złotych i jest to największa stawka za pojedynek pomiędzy dwoma fighterami z Polski.

Odbierz kod PPV na KSW Epic: Adamek vs Khalidov!

Odbierz dostęp do nadchodzącej walki legend! Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

“Tede” otrzymał rekordową ofertę

Jak się okazuje, federacja freakowa była w stanie przebić te kwotę i to wyłącznie gażą dla jednego zawodnika! “Tedemu” zaoferowano bowiem aż… milion euro, czyli około 4,3 miliony złotych. Są to pieniądze, za które można wypełnić niejedną świetną kartę walk.

Oferowano mi milion euro. Potężne siano. Nigdy nie było takiej kwoty we freakfightach, ale mogła być. Ja powiedziałem, jaka ma być kwota, a oni powiedzieli: “Okej”. Tyle mogę rzec – powiedział w rozmowie z MMA-BNB przy okazji ostatniej konferencji Clout MMA, w której wziął udział jako jeden z prowadzących.

Żeby takie starcie się opłacało federacji, “Tede” musiałby otrzymać rywala, który wzbudzi ogromne zainteresowanie. Bez wątpienia nie ma lepszego wyboru niż “Peja”, z którym warszawski raper jest skonfliktowany od wielu lat.

Ten jednak wielokrotnie podkreślał, że nie jest zainteresowany walką we freak fightach między innymi ze względu na szacunek do prawdziwych zawodników.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz
Grzegorz
2 miesięcy temu

Szacunek dla Ryszka!

WIDEO