Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Sivak zdominował Matrixa! Michał Królik przegrywa na KSW Epic! [WIDEO]

Opublikowane 24 lutego 2024, 21:48
przez Przemek Krautz
1
10
Brak komentarzy

Za nami jeden z najbardziej wyczekiwanych pojedynków gali KSW Epic. Żaden kibic nie miał wątpliwości, że starcie Michała Królika z Vaclavem Sivakiem dostarczy ogromnych emocji.

Michał „Matrix” Królik jest bardzo doświadczonym zawodnikiem sportów uderzanych. Ceniony kickboxer zdobył między innymi tytuł amatorskiego mistrz świata WAKO oraz tytuł zawodowego mistrz świata WAKO Pro. Ponad dwadzieścia razy wywalczył tytuł mistrza Polski w kickboxingu. Jest multimedalistą mistrzostw Europy i innych turniejów międzynarodowych. W kickboxingu stoczył kilkadziesiąt zawodowych pojedynków. Rywalizował również w muay thai, boksie i walkach na gołe pięści.

Václav „Bad Boy” Sivák pozostaje niepokonany w zawodowym świecie kickboxingu. Jest dwukrotnym mistrzem świata WAKO Pro. Zdobył też tytuł mistrzowski słowackiej organizacji Real Fight Arena. W swoim profesjonalnym rekordzie ma ponad dwadzieścia wygranych pojedynków. Jest też wielokrotnym mistrzem Czech w K-1 i muay thai. W amatorstwie zdobywał między innymi złote medale mistrzostw świata i Europy oraz innych międzynarodowych turniejów.

RELACJA

RUNDA 1

“Matrix” od razu ruszył na pełnej presji i posyłał mocne serie bokserskie. Sivak próbował dystansować kopnięciami, szukał też łokci w kontrze. Królik nie przestawał atakować, nie bał się wejść w wymiany z Czechem. Trafił dwukrotnie łokciem Vaclav Sivak, posłał też mocne kolano po ściągnięciu. “Matrix” dużo kopie i straszył bokserskimi ciosami do końca rundy.

RUNDA 2

Sivak natychmiast posłał kopnięcie na głowę. “Matrix” straszył prawym, ale Czech w czas kontrował łokciem. Kapitalne kopnięcia Czecha prosto w twarz Polaka. Sivak przejął inicjatywę, poczuł krew i atakował łokciami, i latającymi kolanami. Skontrował “Matrix”, ale było to pojedyncze uderzenie. Królik znów poszukał skrócenia dystansu, ale to Sivak trafił frontem na twarz i posłał kolejne mocne kopnięcia.

RUNDA 3

Obaj panowie zaczęli od kopnięć na głowę. Svak poszukał łokcia i szybko skontrował prawym na żebra “Matrix”. Czech dużo krążył po siatce i świetnie obijał Polaka, który bił dość przewidywalnie. Michał straszył mocnego prawego w kontrze, w końcu sięgnął “schabów” Sivaka. Czech świetnie się zaprezentował i do końca walki atakował Michała Królika, notując jeszcze liczenie.

Wynik: Vaclav Sivak wygrał jednogłośną decyzją sędziów!

Artykuł w trakcie aktualizacji.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
10
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO