Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Joker przed walką z Wasylem na GROMDA 16: “Biorę odpowiedzialność za swoje słowa” [WIDEO]

Fot. GROMDA
Opublikowane 29 lutego 2024, 20:37
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Za nami oficjalna ceremonia przed galą GROMDA 16. Poznaliśmy wszystkie zestawienia, a zawodnicy po raz pierwszy stanęli twarzą w twarz.

Już jutro odbędzie się kolejna edycja brutalnych walk na gołe pięści, a w akcji ponownie zobaczymy m.in. Jakuba “Jokera” Szmajdę. Zwycięzca turnieju zmierzy się z powracającym po dłuższej przerwie Marcinem “Wasylem” Wasilewskim.

Piątkową galę GROMDA 16 obejrzysz wyłącznie w systemie PPV. Cena zaczyna się od 39,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami! Dostęp do gali wykupisz – TUTAJ

Oglądaj GROMDA 16 na żywo

gromda 16 ppv

“Joker” i “Wasyl” przed GROMDA 16

Po zakończonej ceremonii bohaterowie superfightu mieli okazję zabrać głos i porozmawiać z dziennikarzami. W wywiadzie dla fansportu.pl “Joker” odniósł się do swojej ostatniej wypowiedzi, w której oświadczył, że żaden rywal nie jest gotowy na to, co on.

Oświadczył, że zamierza w ringu potwierdził swoje słowa, a zapytany o starcie z mistrzem “Don Diego”, przyznał, iż takie zestawienie byłoby spełnieniem jego marzeń:

“Wasyl” nie ukrywa jednak, że jest gotowy zweryfikować “Jokera”. Stwierdził, że ten przesadził ze swoimi słowami i zamiast pokazać pewność siebie, pokazał pychę:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments