Środa, 24 Kwietnia, 2024

Wielka niespodzianka! Ztrolowany rozbija Bestię w ostatniej rundzie! [WIDEO]

Opublikowane 9 marca 2024, 21:49
przez Przemek Krautz
1
5
Brak komentarzy

Za nami freakowy pojedynek kategorii ciężkiej. Tym razem zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zadebiutowali w organizacji Clout MMA.

Piotr Piechowiak, czyli popularny “Bestia” zaczynał przygodę z MMA w organizacji FAME. Pokonał Marcina Najmana, Piotra Szeligę oraz Krzysztofa Radzikowskiego. Od ostatniego pojedynku minęło już jednak blisko 2,5 roku, ale w końcu zawodnik postanowił powrócić.

Początkowo zestawiono go z Bobem Sappem, lecz doszło do zmiany i miejsce Amerykanina zajął Sebastian Nowak. Freak fighter znany jako “Ztrolowany” bił się w FAME oraz Prime Show MMA. Do klatki wszedł z bilansem 5 wygranych i 1 porażki, a w oczach bukmacherów był dużym underdogiem.

RELACJA

RUNDA 1

Walkę otworzyła wymiana low za low, a Bestia spróbował doskoczyć z pięściami. Piechowiak szybko skrócił dystans, ale Nowak wybronił się przed obaleniem. Ztrolowany wybronił się przed kolejnym obaleniem, a starszy przeciwnik agresywnie zaatakował ciosami na głowę. Mocna seria sierpów Bestii doprowadziła go do nogi Nowaka, za którą go sprowadził na deski.

RUNDA 2

Bestia szybko podbiegł z serią ciosów na głowę, po czym przeszedł do obalenia. Potężna wymiana sierpów przy zerwaniu klinczu. Piechowiak chwilę później znów pressował, zasypał Nowaka ciosami. Agresywnie rzucił się Bestia, Ztrolowany wylądował na deskach! Piechowiak zasypał go młotkami, ale Sebastian przetrwał do końca rundy.

RUNDA 3

Ztrolowany posłał potężny high kick! Bestia powtórzył wcześniejszą akcję i zaatakował szarżą. Nowak ucieczka, Piechowiak uporczywie posyła ciosy. Ztrolowanemu udało się obalić Bestię! Lecą ciosy na głowę Bestii i Ztrolowany wygrał przegraną walkę!

Wynik walki: Ztrolowany wygrał przez TKO w 3. rundzie!

Sprawdź wywiady po Clout MMA 4:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO