Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Diaz apeluje o uwolnienie McGregora! Mocne słowa o UFC: “Prędzej wolą naszej śmierci”

Fot. YouTube
Opublikowane 19 marca 2024, 08:33
przez Przemek Krautz
1
3
Brak komentarzy

Nate Diaz, czyli dwukrotny rywal Conora McGregora niespodziewanie wsparł Irlandczyka i skomentował jego aktualną sytuację w organizacji UFC.

Zawodnicy mierzyli się ze sobą dwukrotnie. Najpierw Amerykanin wygrał przez duszenie, a w rewanżu “The Notorious” odniósł zwycięstwo po decyzji sędziów. Sporo mówiło się o tym, że może dojść do trylogii.

McGregor jednak kilkukrotnie zapewniał, że w następnej walce zmierzy się z Michaelem Chandlerem:

Liczyłem na grudzień, później na styczeń. To wszystko się opóźniło, mój powrót odłożył się w czasie. Nie mówię, że przerwałem treningi jednak nie trenowałem mocno i zacząłem pić. Wkrótce zamierzam się za siebie zabrać, przegrupować, przechodzić testy antydopingowe i jeśli data powrotu się pojawi to będę gotowy do walki.

Słowa wsparcia otrzymał od byłego rywala, który za pośrednictwem social mediów zasugerował, że McGregor jest zakładnikiem UFC i ogranicza go restrykcyjny kontrakt. Właśnie m.in. z powodu umowy inny zawodnik Francis Ngannou postanowił odejść z organizacji, gdyż chciał więcej wolności.

Zanim Conor w ogóle trafił do UFC, to ja byłem w takim położeniu. Prędzej wolą naszej śmierci, niż żebyśmy zostali zwolnieni z kontraktu. Sam musisz coś zrobić. Nikt ci nie pomoże. Uwolnijcie Conora, dziś dzień Świętego Patryka.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO