Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

McGregor wraca do oktagonu!? Potwierdził rywala i termin kolejnej walki

Fot. YouTube
Opublikowane 20 marca 2024, 08:37
przez Przemek Krautz
2
4
Brak komentarzy

Conor McGregor sugeruje powrót do oktagonu. Wskazał konkretnego rywala oraz przybliżony termin, w którym ma ponownie wejść do klatki.

Irlandczyk ma za sobą bardzo długą przerwę. Po drugiej porażce z Dustinem Poirierem w 2021 musiał wrócić do zdrowia i przejść rehabilitację, gdyż doznał poważnego złamania nogi. Kiedy był już w pełni sprawny, wielokrotnie mówiło się o jego powrocie, ale za każdym razem były to jedynie medialne doniesienia.

Podawano już różne daty oraz rywali. Przede wszystkim mówiło się o pojedynku z Michaelem Chandlerem, ale kibice wątpią, czy kiedykolwiek dojdzie do takiej walki. Niedawno sam McGregor nie krył zdenerwowania z powodu postawy federacji.

Przyznał wprost, że UFC go “olewa” jeśli chodzi o jego powrót. Teraz jednak niespodziewanie ogłosił, że jeszcze w tym roku zawalczy z Chandlerem. W rozmowie z Marcem Raimondim były mistrz przekazał:

– Kilka dni temu dostaliśmy potwierdzenie, wszystkie systemy odpalone… The Notorious wróci do oktagonu UFC latem tego roku. Chandler latem. Dostałem świetne informacje, wszystko dogadane, dostałem telefon od UFC. Potwierdzone.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO