Niedziela, 19 Maja, 2024

Denis L. potrącił kobietę na pasach! Prowadził pod wpływem alkoholu!

Fot. Clout MMA
Opublikowane 6 kwietnia 2024, 09:53
przez Przemek Krautz
9
6
Brak komentarzy

Kolejny freak fighter ma poważne problemy. Tym razem jeden z zawodników potrącił kobietę, prowadząc auto po spożyciu alkoholu.

Jak potwierdziła policja, do zdarzenia doszło w środę kilkadziesiąt minut przed północą. W okolicach Placu Mirowskiego potrącona została 24-latka, kiedy przechodziła przez pasy. Jak się okazało, za kierownicą samochodu siedział Denis L., który prowadził, mając w organizmie 0,5 promila.

– W środę o godzinie 23.30 policjanci zostali powiadomieni, że w centrum Warszawy, przy Placu Mirowskim doszło do potrącenia na przejściu dla pieszych. Na miejsce udał się patrol policji. W trakcie prowadzonych czynności policjanci przebadali alkomatem sprawcę zdarzenia. I wyszło na jaw, że w jego organizmie jest 0,5 promila – przekazała stołeczna policja.

Poszkodowana Laura w rozmowie z portalem Fakt opisała całą sprawę. Po potrąceniu spędziła w szpitalu kilka godzin, a aktualnie ma problemy z poruszaniem się nawet o kulach:

– Miałam zielone światło. Ten samochód pojawił się nagle, jak weszłam na pasy. Uderzył we mnie tak, że poczułam to na całym ciele. Wpadłam na maskę, a potem wylądowałam na ulicy. Byłam w szoku. Pamiętam, że próbowałam go zatrzymać, bo zaraz po tym, jak mnie potracił, jego samochód jeszcze jechał.

– Potem wyszedł do mnie, jak siedziałam na chodniku i zaczął mnie prosić, żebym nie wzywała policji, bo jest dziabnięty i będzie miał problemy. Próbował mnie przekupić pieniędzmi. Mówił, że zapłaci mi więcej niż dostanę z ubezpieczenia. Nie chciałam z nim rozmawiać. Wszystko mnie bolało

Zawodnik freakowej federacji stracił już prawo jazdy, jednak to nie wszystko. Jego kara zależy od stanu zdrowia poszkodowanej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
9
6
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO