Niedziela, 19 Maja, 2024

Nitro odpowiada na groźby Labrygi! Wspomina głośną aferę: “Zaznaczył trans, bo myślał, że…”

Fot. Clout MMA/YouTube
Opublikowane 10 kwietnia 2024, 11:26
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

“Nitro” odpowiedział na groźby ze strony Denisa Labrygi. Przypomniał o ostatniej głośnej aferze z transpłciową prostytutką.

O zawodniku Clout MMA ponownie zrobiło się głośno za sprawą wydarzeń, które rozegrały się kilka dni temu. Potrącił na pasach 24-latkę, która twierdzi, że próbował ją przekupić, by nie wzywała służb. Natomiast portal Fakt.pl, który skontaktował się z policją przekazał, że w jego organizmie wykryto 0,5 promila alkoholu.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

W oświadczeniu zaprzeczył obu doniesieniom. Jak twierdzi, podczas pierwszego badania miał 0,25 promila, a wynik cały czas spadał i po trzecim teście było to już 0,17. Odniósł się również do słów “Nitra”, który w mocny sposób skomentował całą sprawę.

Labryga oświadczył, że przy pierwszym spotkaniu uderzy influencera z liścia. “Nitro” odparł, że jeśli zostanie zaatakowany, to pójdzie na policję:

– Masz dwie opcje. Albo wyjdziesz na farmazona, albo rzeczywiście mnie uderzysz. Jak mnie uderzysz to ja pójdę na policję, chociaż ogólnie zastanawiam się, czy nie pójść. Bo tacy nasterydowani troglodyci jak ty myślą, że żyją w trochę innym kraju niż w tym, w którym żyją. Myślą, że skoro coś tam potrenowali, nawp…dalali się sterdyów, co niesie poważne konsekwencje to myślą, że mogą wszystko. (…) Jest to kraj prawa, w którym jeśli jesteś sp…doliną, która wsiada po alkoholu, bądź nar…tykach do samochodu i stwarza zagrożenie niewinnym ludziom, to takich ludzi się tępi.

Wbił również potężną szpilkę w Labrygę, wspominając o głośnym skandalu, kiedy to freak fighter spotkał się z transpłciową prostytutką:

Ten typ jest tak głupi, że on nawet k…wy nie potrafi zamówić. zaznaczył na stronie “trans”, bo miał własny samochód i myślał, że to jest rozwinięcie od transportu… Totalny d…bil.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO