Niedziela, 19 Maja, 2024

Oglądaj oficjalną ceremonię ważenia i face to face przed Hybrid MMA 4! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 19 kwietnia 2024, 15:04
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Przed nami ostatnie formalności, czyli ceremonia ważenia przed nadchodzącą gala Hybrid MMA 4. Czekają na nas starcia sportowe oraz freak fighty.

Już jutro w Zielonej Górze odbędzie się czwarta edycja Hybrid MMA. Jest to gala, która łączy dwa światy. W rozpisce znajdują się takie pojedynki jak Michał Andryszak vs Dirlei Broenstrup czy Wojciech Kazieczko vs Dominik Gierowski, ale również starcia freakowe Piotr Tyburski vs Armin Pawlak i m.in. Przemysław Szyszka vs Vaselin Dimitrov.

Cały czas są dostępne bilety na wydarzenie, które możesz zakupić – TUTAJ – W ofercie znajdziesz wejściówki zwykłe oraz VIP. Natomiast transmisję gali można znaleźć wyłącznie na oficjalnej stronie – PPV.

Ceremonia ważenia Hybrid MMA 4

Zawodnicy mają już za sobą poranne ważenie, które odbyło się dzisiaj o godzinie 11:00. Teraz czas na oficjalną ceremonię, podczas której będą mieli okazję stanąć twarzą w twarz. Następnie czeka na nas program promujące jutrzejsze wydarzenie, w których wezmą udział zawodnicy.

Ważenia rozpocznie się o godzinie 18:00. Poniżej znajdziesz linki zarówno do ceremonii, jak i programu:

W sprzedaży została ostatnia pula biletów na galę w Zielonej Górze. Wejściówki na HYBRID MMA 4 zakupisz wyłącznie tutaj – KUP BILET.

Transmisja z gali HYBRID MMA 4 będzie dostępna wyłącznie pod linkiem – KUP PPV.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments