Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Salahdine Parnasse podjął decyzję?! Ziółkowski: “Słyszałem, że…”

Opublikowane 1 maja 2024, 12:22
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Marian Ziółkowski podzielił się ze wszystkimi zakulisowymi informacjami na temat Salahdine’a Parnasse’a. Czy Francuz odejdzie z KSW?

Podwójny mistrz największej polskiej organizacji MMA stoczył niedawno ostatnią walkę na kontrakcie z KSW. Parnasse w walce wieczoru paryskiej gali znokautował Valeriu Mirceę broniąc i unifikując pasy kategorii lekkiej.

Od tamtej pory wszyscy zastanawiają się, jaką decyzję podejmie francuski champion. Szef KSW wprost przyznał, że nie martwi się wkroczeniem do gry UFC, ale inna sprawa ma się z PFL-em, który może kusić Salahdine’a Parnasse’a dużymi pieniędzmi.

Salahdine Parnasse poza KSW?!

Martin Lewandowski mówił, że organizacja jest w stanie zrobić bardzo dużo, by zatrzymać Francuza. Dodawał też przy tym, że “jest jakiś pewien poziom absurdu, którego nie przekroczy”.

Niewykluczone, że rozmowy z Parnassem spełzły na niczym. Na to mogą wskazywać słowa Mariana Ziółkowskiego. “Golden Boy” w programie MMA Studio powiedział:

Z Parnassem słyszałem, że go nie będzie. Że Parnasse odchodzi niestety.

Były mistrz wagi lekkiej powrócił podczas XTB KSW 93 w Paryżu, gdzie pechowo przegrał z Wilsonem Varelą w wyniku kontuzji. Ziółkowski jest więcej niż chętny na rewanż z Francuzem:

Oczywiście też jestem chętny. Tylko w to celuję. Nie chcę na razie wybiegać aż tak, bo on pewnie teraz dostanie walkę o pas, być może z Tutaraulim… Chociaż słyszałem, że teraz Tutaruali ma walkę i chce przejść do 66.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO