Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Były promotor wściekł Canelo! Alvarez ruszył na De La Hoyę! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 3 maja 2024, 12:18
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Zagotowało się na konferencji prasowej przed walką Saula “Canelo” Alvareza z Jaimem Munguią. Szef grupy Golden Boy, Oscar De La Hoya, wygłosił mocne oświadczenie, po którym Meksykanin wściekły ruszył na byłego promotora!

Saul “Canelo” Alvarez w niedzielny poranek polskiego czasu przystąpi do walki o tytuł niekwestionowanego mistrza wagi średniej. Rywalem “Cynamonu” będzie Jaime Munguia. Walkę tę obstawicie na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Na start czeka na Was znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymacie darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Wam środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na Alvarez vs. Munguia

Saul "Canelo" Alvarez
VS
Jaime Munguia
1 1.2
X 21
2 5

Saul Alvarez gros zawodowej kariery spędził walcząc pod banderą grupy Golden Boy, której szefem jest Oscar De La Hoya. Strony rozstały się w 2020 roku i atmosfera między nimi od tamtej pory pozostaje napięta.

Podczas konferencji prasowej szef grupy Golden Boy stanął przed mikrofonem, gdzie wygłosił mocne oświadczenie w kierunku swojego byłego podopiecznego:

Mam pełen szacunek do “Canelo” Alvareza, jako zawodnika. Jego rekord i umiejętności mówią same za siebie. Przez ostatnie dwa miesiące jednak jedynie mnie obrażał, zamiast promować walkę. Tak, miałem wiele wyzwań w życiu. Tak, wielokrotnie lądowałem na odwyku. I tak, nie zawsze to praca była moim prioryteten.

To jednak nie zmienia faktu, iż grupa Golden Boy stworzyła “Canelo” Alvareza – kropka. Firma, którą reprezentowałeś tyle lat ma jedno nazwisko – moje nazwisko… więc okaż jej trochę p…dolonego szacunku.

Chwilę później Meksykanin był już na nogach i ruszył w kierunku promotora. Z jego strony również poszło sporo gorzkich słów:

Nie mów tak do mnie! Nie waż się tak, k…wa, do mnie mówić!

Również Alvarez zabrał głos przed mikrofonem:

Próbował ukraść forsę i jest p…dolonym d…pkiem. Próbował całą uwagę skupić na sobie, nie na Mungui. P…dolona p…do! Sk…wielu!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments