Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Norman Parke wesprze Ferrariego. Denis wyśmiał obu rywali!

Fot. YouTube/Fame MMA
Opublikowane 3 maja 2024, 09:21
przez Jakub Hryniewicz
4
1
Brak komentarzy

Amadeusz “Ferrari” Roślik już w przyszłym tygodniu wystąpi na gali Misfits Boxing, gdzie czeka go starcie z “Salt Papim”. W jego narożniku stanie inna gwiazda Fame MMA, Norman Parke. Na informację podaną przez Irlandczyka zareagował medialny oponent obu panów, Denis Załęcki.

Dość nagle w ostatnim czasie wybuchł konflikt pomiędzy toruńskim “Bad Boyem”, a “Ferrarim”. Panowie swego czasu trenowali w Akademii Sportów Walki Wilanów i zdawało się, że ich relacje są co najmniej poprawne. Freak fighterzy zmierzą się ze sobą już 8 czerwca na gali Clout MMA 5.

Wszystkie pojedynki Clout MMA obstawisz na efortuna.pl. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy i obstawiaj gale Clout MMA 5

Amadeusz "Ferrari" Roślik
VS
Denis Załęcki
1 3.21
2 1.25

Załęcki wbił szpilkę w “Ferrariego” i Parke’a

Jeszcze przed występem na Clout MMA “Ferrariego” czeka występem za granicami naszego kraju. Amadeusz wystąpi w ringu Misfits Boxing, gdzie w boksie zmierzy się z popularnym influencerem “Salt Papim”. Okazuje się, że w narożniku Roślika znajdzie się inny zawodnik znany z Fame MMA, Norman Parke.

W przyszłym tygodniu będę w Londynie, aby pomóc Ferrari w narożniku – przekazał informację Irlandczyk.

Na jego Instastory zareagować postanowił wyzywający go niedawno toruński “Bad Boy”. Załęcki podał dalej wiadomość “Stormina”, dodając uszczypliwy komentarz insynuujący bliższe stosunki między freak fighterami:

Ciekawe, który klęka – napisał Denis.

Kto wygra walkę?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO