Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Pretendent wykopał grób mistrzowi UFC! Kreatywne wyzwanie Seana O’Malleya [WIDEO]

Fot. Instagram/YouTube
Opublikowane 3 maja 2024, 12:53
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Pretendent do pasa kategorii koguciej UFC, Merab Dvalishvili, opublikował kolejne wideo, w którym zaczepia mistrza, Seana O’Malleya. Gruzin domaga się walki o tytuł w Dzień Niepodległości Meksyku.

“The Machine” pozostaje niepokonany od 2018 i obecnie znajduje się na fali dziesięciu zwycięstw z rzędu. Merab Dvalishvili zajmuje pierwszą pozycję w rankingu dywizji koguciej i o pas mógłby walczyć już wcześniej. Wówczas jednak mistrzem był jego klubowy kolega, Aljamain Sterling.

Amerykanin z jamajskimi korzeniami pas stracił na rzecz Seana O’Malleya. Gruziński pretendent już od dawna zaczepia “Sugara”, któremu między innymi ukradł kurtkę podczas face to face’a ze Sterlingiem.

Dvalishvili nie jest ulubieńcem kibiców, jeśli chodzi o styl walki. Ponad 75% wygranych “The Machine” odnosił przez decyzje. Sympatię fanów zdobywa jednak na social mediach, gdzie zamieścił kolejne humorystyczne wideo.

Przechadzający się po cmentarzu swoich wrogów Dvalishvili dołączył do kompanów kopiących grób i zasugerował im, że kolejny musi być większy. Gruzin wypowiedział też kilka słów bezpośrednio skierowanych do mistrza:

Sean, wiem, że chcesz walczyć we wrześniu. Zróbmy tę walkę – dla moich ludzi. Zróbmy ją w Dzień Niepodległości Meksyku [16 września – red.]. Lecimy, cabron!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO