Niedziela, 19 Maja, 2024

Potężne ciosy Michalskiego! Nokautuje w pierwszej rundzie [WIDEO]

Opublikowane 11 maja 2024, 19:32
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Starciem w kategorii średniej na gali XTB KSW 94 był pojedynek Michała Michalskiego, który najczęściej nokautuje przeciwników, z Bartoszem Leśką, specjalistą od poddawania rywali.

Dla Michała Michalskiego pojedynek na KSW 94 był 10 występem dla największej organizacji w Polsce. Wszedł do klatki, będąc po dwóch wygranych z rzędu. Reprezentant Ankos MMA ostatni raz walczył podczas gali KSW 86 i zmierzył się z Dominikiem Humburgerem. Walka zakończyła się na kartach sędziowskich, a jej zwycięzcą został Michalski, który jako pierwszy zawodnik pokonał Humburgera.

Bartosz Leśko wszedł do okrągłej klatki po raz piąty. Reprezentant klubu Mighty Bulls walczył ostatni raz w listopadzie zeszłego roku i przywitał debiutującego w KSW byłego mistrza organizacji FEN, niepokonanego od ośmiu walk Piotra Kuberskiego. Panowie dali niezwykle efektowną i emocjonującą walkę, w której obaj szukali nokautu. W drugiej rundzie znalazł go Kuberski, który posłał na deski Leśkę.

RELACJA

RUNDA 1

Leśko zaczął od mocnych frontów, a Michalski szybko ruszył do krótkiego dystansu z serią sierpów. To on dążył do klinczu na siatce, jednak rywal zerwał uchwyt. Ustrzelił Michalski Leśkę prawym cepem! Leśko zaliczył deski, ale po chwili serii ground-and-pound Michał Michalski wygrał!

Wynik walki: Michał Michalski wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO