Niedziela, 19 Maja, 2024

Różal zapowiada swoją biografię! Zdradził, co znajdzie się w książce [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 11 maja 2024, 09:29
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Różalski zapowiedział premierę swojej biografii. Zdradził szczegóły jej powstawania i wyjaśnił, co będzie ona zawierać.

“Różal” jest bez wątpienia jednym z najbarwniejszych zawodników w polskich sportach walki. Ma za sobą karierę w kickboxingu, a także MMA, w której zdobył mistrzowski tytuł KSW, nokautując w 16 sekund Fernando Rodriguesa Jr’a.

Różalski zapowiada swoją biografię

Od kilku tygodni w mediach mówiło się o tym, że powstaje biografia “Różala”. Teraz za pośrednictwem Instagrama przekazał, że za jej stworzenie odpowiada dziennikarz Jarosław Świątek z myMMApl. W książce znajdziemy zarówno opis sportowej kariery, zakulisowe historie z gal czy życia prywatnego.

Jest dużo faktów z mojego życia, dużo przygód, przeżyć, perturbacji życiowych. To na pewno będzie książka prawdziwa. Trzeba wziąć pod uwagę, że są to fakty bardzo rozłożone w życiu. To jest historia mojego sportowego życia z przeplatanymi epizodami z życia cywilnego.

– Nasze rozmowy odbywały się na przełomie kilkunastu lat. Pewne rozmowy były w fajnej atmosferze, w ku…eniu, w smutku i tak dalej. Pewne wywiady były wynikiem emocji. Na tę chwilę to wszystko jest sklejone w jedną całość.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO