Niedziela, 19 Maja, 2024

Najman komentuje porażkę Szpilki! Porównał ją do własnej przegranej: “Zrozumieją tylko ci, którzy…”

Fot. Clout MMA/Twitter
Opublikowane 13 maja 2024, 09:57
przez Przemek Krautz
2
0
Brak komentarzy

Marcin Najman zabrał głos po gali KSW 94. Porównał przegraną byłego pięściarz do jednej ze swoich błyskawicznych porażek.

W co-main evencie doszło do długo wyczekiwanego pojedynku pomiędzy Arturem Szpilką i Arkadiuszem Wrzoskiem. Ten drugi był ogromnym faworytem, jednak nikt nie spodziewał się, że starcie będzie trwało tak krótko.

Po nieudanym superman punchu Wrzosek ściągnął głowę rywala, sprowadzając go do parteru. Tam zasypał “Szpilę” ciosami i sędzia przerwał pojedynek, który trwał zaledwie 14 sekund. Ekspresową walkę skomentował “El Testosteron”, porównując ja do zestawienia z Andrzejem Fonfarą.

Najman również od początku ruszył na przeciwnika i szybko został posłany na deski. W starciu z bardzo dobrym kolegą Wrzoska przetrwał 15 sekund, czyli niewiele więcej niż Szpilka.

– Niestety, jak idziesz na otwartą wymianę, takie rzeczy się zdarzają. Ten sam scenariusz co w walce Najman vs Fonfara. Czyżby Legioniści Wrzosek i Fonfara trenowali razem tę samą taktykę? Szkoda. Zrozumieją to niestety tylko Ci, którzy walczyli w walkach wieczoru.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO