Niedziela, 19 Maja, 2024

Adamek po pierwszej freakowej konferencji. Komentuje atak Tyburskiego na Don Kasjo!

Fot. YouTube
Opublikowane 14 maja 2024, 10:46
przez Przemek Krautz
0
2
Brak komentarzy

Tomasz Adamek ma za sobą pierwszą konferencję we freak fightach. Z całą pewnością nie był przygotowany na to, co wydarzyło się podczas panelu z jego udziałem.

“Góral” już w sobotę stoczy pojedynek na FAME 21. W main evencie zmierzy się z Patrykiem Bandurskim, a panowie mieli wczoraj okazję na wymianę zdań. To jednak nie oni byli głównym punktem konferencji. Całą uwagę ściągnęli na siebie skonfliktowani Alan Kwieciński i Michał Pasternak oraz Paweł Tyburski i “Don Kasjo”.


Załóż konto i odbierz bonus na FAME 21! Wszystkie gale największej polskiej federacji freakowej obstawisz wyłącznie w Betclicu – REJESTRACJA


Doszło pomiędzy nimi do awantur. “Tybori” nawet rzucił się na Kasjusza, raniąc go w głowę, z której zaczęła lecieć krew. Niezwłocznie został usunięty z konferencji i możliwe, że czeka go także wyrzucenie z federacji FAME. “Boxdel” potwierdził, że podejmie działania zmierzające w kierunku zakończenia współpracy z freak fighterem.

O konferencję zapytany został także Tomasz Adamek, który rozmawiał z kanałem Betclic. Przyznał, że było to niepotrzebne, a Tyburski powinien rozwiązać wszystko w klatce, a nie podczas konferencji, gdyż nie jest to miejsce na bójki.

– Nie wiem, czy ta walka się odbędzie, bo ma rozciętą głowę. Tego się nie robi na konferencjach, tylko w ringu, w klatce. Dzisiaj jest konferencja, a w sobotę ma być walka. Nie wiadomo, czy chłopak będzie walczył. Masz talent, pokazuj go w klatce czy w ringu.

Sprawę skomentował też Alan Kwieciński, który uważa, że Tyburski zostanie usunięty z karty walk. W rozmowie z FANSPORTU TV padło pytanie, czy wszedłby na zastępstwo do Michała Pasternaka:

Kursy bukmacherskie na walkę Adamek vs Bandurski

Galę FAME 21 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, odbierz swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 50 zł bez ryzyka! Dodatkowo grasz bez podatku, przez co twoja wygrana jest wyższa.

Zarejestruj się i obstaw galę FAME 21

TYPKURSYBUKMACHER
Tomasz Adamek1.28Betclic
Patryk Bandurski2.95Betclic

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO