Piątek, 24 Maja, 2024

Canal+ reaguje po konferencji FAME! Rzecznik zabrał głos w sprawie Tyburskiego

Fot. YouTube
Opublikowane 14 maja 2024, 15:25
przez Przemek Krautz
4
3
Brak komentarzy

Firma Canal+ zareagowała na wczorajsze skandaliczne zachowania podczas konferencji FAME 21. Za sprawą jednego z freak fighterów doszło do dużych zmian na karcie walk.

Paweł Tyburski nie wytrzymał i rzucił się na Kasjusza Życińskiego. Zranił go poważnie w głowę, przez co “Don Kasjo” nie może wziąć udziału w sobotnim wydarzeniu. Natomiast “Tybori” został zdyskwalifikowany przez federację i również nie zawalczy. Zamiast tego zobaczymy starcie Alana Kwiecińskiego z Michałem Pasternakiem.


Załóż konto i odbierz bonus na FAME 21! Wszystkie gale największej polskiej federacji freakowej obstawisz wyłącznie w Betclicu – REJESTRACJA


Do platformy streamingowej Canal+, która tym razem będzie transmitować galę, zgłosiła się Maja Staśko. Poprosiła ona o komentarz odnośnie całej sytuacji. W odpowiedzi otrzymała wiadomość od rzecznika prasowego Piotra Kaniowskiego.

Przekazał on, że za promocję oraz wydarzenia na konferencjach jest odpowiedzialny FAME. Ujawnił też, że federacja planuje wyciągnąć poważne konsekwencje wobec Tyburskiego:

– Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że Canal+ odpowiada wyłącznie za transmisję online gali FAME 21. Wszystkie decyzje dotyczące wydarzenia a w szczególności te związane z promocją czy doborem uczestników podejmuje organizator wydarzenia, czyli federacja FAME.

Niezwłocznie po zakończeniu konferencji przekazaliśmy więc do przedstawicieli FAME swoje uwagi dotyczące zachowania uczestników oraz zwróciliśmy się z prośbą o monitorowanie materiałów, które są lub mogą być tworzone przez osoby związane z wydarzeniem i adekwatne reakcje.

– Zgodnie z naszą wiedzą przedstawiciele FAME mają zamiar wyciągać daleko idące konsekwencje w odpowiedzi na sytuację, do której doszło wczoraj w trakcie wydarzenia.

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Kwieciński

Galę FAME 21 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, odbierz swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 50 zł bez ryzyka! Dodatkowo grasz bez podatku, przez co twoja wygrana jest wyższa.

Zarejestruj się i obstaw galę FAME 21

TYPKURSYBUKMACHER
Michał Pasternak1.20Betclic
Alan Kwieciński3.50Betclic

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO