Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Jake Paul wystraszył się Włodarczyka!? Wiemy, dlaczego odrzucił ofertę walki z Diablo!

Fot. YouTube
Opublikowane 14 maja 2024, 09:54
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Krzysztof Włodarczyk zdradził, że złożył amerykańskiemu celebrycie propozycję pojedynku. Ten jednak odmówił, a teraz stoczy głośną walkę.

“Diablo”, który od pewnego czasu mierzy się z rywalami mocno poniżej jego swojego poziomu, zaczął szukać nowych wyzwań. Mówi się m.in. o jego walce we freakach czy też w KSW. Być może wystąpi na jubileuszowej gali.

Jak ujawnił w ostatnim wywiadzie, chciał także zmierzyć się z Jakem Paulem. 27-latek jest amerykańskim celebrytą-freak fighterem. Toczył pojedynki bokserskie głównie z emerytowanymi zawodnikami MMA czy sportowcami wywodzącymi się z całkiem innych dyscyplin.

Teraz jednak zawalczy z byłym mistrzem świata Mikiem Tysonem. Panów będzie dzielić ponad 30 lat różnicy, przez co na Paula spadła ogromna krytyka.

W rozmowie z Karolem Garncarzem “Diablo” zdradził, że około pół roku temu sam ze swoim promotorem złożył Paulowi ofertę. Ten jednak odmówił, a w odpowiedzi wyjaśnił, że Polak zbyt często nokautuje swoich rywali.

– My złożyliśmy nawet propozycję do Jake Paula, żeby zaboksować, odmówił. Nie było chęci. Odezwaliśmy się do niego, czy by był w stanie zaboksować i nie podjął rękawic. To była propozycja lecieć tam. Tyson ma ile 58? A ten ma 27. Powiedział, że za często mam nokauty. To było przed tą walką ostatnią, która mi nie za ładnie poszła. Powiedział, że nie. Była propozycja i nie było chęci.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments