Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Tyburski nie zawalczy z Pasternakiem na FAME 21? Alan zabrał głos po awanturze [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 14 maja 2024, 09:25
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Alan Kwieciński zabrał głos po konferencji FAME 21. Wypowiedział się na temat awantury, do jakiej doszło pomiędzy Pawłem Tyburskim i Kasjuszem Życińskim.

Panowie najpierw prowadzili mocną wymianę zdań, ale w pewnym momencie “Tybori” nie wytrzymał. Ruszył w stronę “Don Kasjo”, którego kopnął i zrzucił z fotela. Wyprowadził jeszcze dwa ciosy, zanim ochrona zdążyła zareagować i go odciągnąć.

Gdy Życiński wstał, okazało się, że ma rozbitą głowę i na jego czole pojawiła się krew. Tyburski został wyrzucony z konferencji, a “Boxdel” przekazał, iż podejmie działania, aby usunięto go z federacji. Więcej o tej sprawie powiedział w wywiadzie dla FANSPORTU TV.

Głos zabrał również Alan Kwieciński, który w sobotę ma zawalczyć z Kasjuszem Życińskim. Nie wiadomo jednak, czy w ogóle dojdzie do walki. Na ten moment “Don Kasjo” nie zdradził, jak poważny jest uraz, którego doznał po ataku na konferencji.

Może się okazać, że nie zobaczymy dwóch pojedynków. Zdaniem “Alanika” federacja usunie z karty walk Tyburskiego, który w sobotę ma stoczyć rewanż z Michałem PasternakiemNie zawalczy. To jest konsekwencją, że straci duże pieniądze. Jestem bardziej niż pewien – przyznał.

Był także dopytywany o to, czy w takiej sytuacji sam wyszedłby do walki z “Wampirem”. Fani bowiem długo już czekają na takie zestawienie i gdyby doszło do niego już na FAME 21, z całą pewnością podbiłoby sprzedaż PPV.

Odpowiedź Alana na to pytanie oraz całą rozmowę znajdziecie poniżej:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO