Czwartek, 23 Maja, 2024

Walka Tyburskiego z Pasternakiem odwołana! Wampir zmierzy się z innym rywalem!

Fot. FAME
Opublikowane 14 maja 2024, 11:33
przez Przemek Krautz
5
1
Brak komentarzy

Federacja FAME MMA podjęła stanowcze działania w sprawie Pawła Tyburskiego. Nie zobaczymy go w klatce podczas sobotniej gali.


Załóż konto i odbierz bonus na FAME 21! Wszystkie gale największej polskiej federacji freakowej obstawisz wyłącznie w Betclicu – REJESTRACJA


Za kilka dni na FAME 21 “Tybori” miał ponownie zmierzyć się z Michałem Pasternakiem. Swoim wczorajszym zachowaniem przekreślił jednak szanse na rewanż. Podczas konferencji wdał się w kłótnię z Kasjuszem Życińskim, która zakończyła się awanturą.

Najpierw kopnął siedzącego “Don Kasjo”, który spadł z fotela. Zanim ochrona go zatrzymała, wyprowadził jeszcze kilka ciosów i rozbił głowę Kasjusza, po którego czole zaczęła spływać krew. Włodarze najpierw wyrzucili Tyburskiego z konferencji, ale “Boxdel” zapowiedział, że na tym nie koniec.

Teraz organizacja za pośrednictwem social mediów przekazała, że zawodnik został zdyskwalifikowany. Nie weźmie udziału w gali FAME 21. Na szczęście “Wampir” otrzyma nowego rywala i zobaczymy go w akcji podczas sobotniego wydarzenia.

Fani spodziewają się, że dojdzie do pojedynku “Wampira” z Alanem Kwiecińskim. Panowie są mocno skonfliktowani, a “Alanik” miał zmierzyć się z “Don Kasjo”, który mógł doznać poważnego urazu po ataku Tyburskiego.

W rozmowie z FANSPORTU TV Kwieciński został zapytany o takie zestawienie:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO