Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Szpilka słabszy od freak fighterów? Załęcki nie ma wątpliwości [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 16 maja 2024, 14:13
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Denis Załęcki nie szczędzi mocnych słów pod adresem byłego rywala. Chciałby ponownie zawalczyć z Arturem Szpilką.

Panowie zmierzyli się podczas jednej z gal High League, a starcie zakończyło się kontuzją “Bad Boya”. Po walce wybuchł pomiędzy nimi mocny konflikt i “Szpila” wielokrotnie żartował z porażek byłego rywala. Teraz Załęcki miał okazję odpowiedzieć.

Po KSW 94 uderzył w Szpilkę, który w 14 sekund przegrał z Arkadiuszem Wrzoskiem. Stwierdził, że jego miejsce jest we freak fightach i były pięściarz nie nadaje się do walk na tak wysokim poziomie sportowym.

W wywiadzie dla FANSPORTU TV Denis przyznał m.in., że chce z nim stoczyć pojedynek na przetarcie, a następnie rewanż z “Wielkim Bu” i finalnie starcie z najmocniejszym Denisem Labrygą. Uważa, że ten ostatni to o wiele trudniejszy przeciwnik niż Szpilka.

– Szpilka będzie dużo łatwiejszym rywalem niż Labryga. Nawet 10 razy łatwiejszym. Chcę na przetarcie Szpilkę, chyba że się obsra. Na koniec zostaje Labryga. Który Denis jest mocniejszy. To będzie jedna z najcięższych walk. Za jakiś czas będę w pełni przygotowany i to będzie trudny orzech do zgryzienia dla mojego imiennika.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO