Wtorek, 21 Maja, 2024

Ulubieńcy kibiców zawalczą na KSW 100? Kawulski o potencjalnym rywalu Mameda!

Fot. YouTube
Opublikowane 16 maja 2024, 08:29
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Maciej Kawulski w ostatnim wywiadzie został zapytany o galę KSW 100. Wypowiedział się na temat potencjalnego superfightu z dwoma ulubieńcami kibiców.

W listopadzie odbędzie się jubileuszowe wydarzenie KSW. Na karcie walk z całą pewnością nie zabraknie największych gwiazd organizacji i jak wiadomo, włodarze planują naprawdę ciekawe zestawienia niekoniecznie tylko w MMA. Mówiło się już m.in. o starciu Artura Szpilka z Krzysztofem Włodarczykiem w formule bokserskiej, ale w małych rękawicach.

Podczas setnej gali w klatce nie zabraknie absolutnej legendy federacji Mameda Khalidova. W rozmowie z Klatka po klatce dziennikarz wspomniał o tym, że chętny na walkę z nim jest Szymon Kołecki. Szef KSW w odpowiedzi przyznał, że to ciekawy pomysł na pojedynek:

– Pewnie na koniec dnia trzeba by ustalić jakiś catchweight i trzeba zdawać sobie sprawę, że jednak na co dzień Szymon jest większy od Mameda, tak myślę. Pewnie jeśli nawet Mamed momentami potrafi ważyć podobnie, to jego naturalna waga w czasie treningów pewnie będzie kilka kilogramów mniejsza.

Kawulski zaznaczył, że w ewentualnej walce z Kołeckim chodziłoby nie o ranking, a o emocje związane z potyczką dwóch rozpoznawalnych nazwisk.

– To jest zawsze decyzja zawodnika, natomiast też Mamed znajduje się w takim momencie kariery, w którym jak sądzę nie walki rankingowe, a te które budzą emocje, to jest jego przedział.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO