Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Załęcki rozumie zachowanie Tyburskiego. Komentuje atak na Don Kasjo [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 16 maja 2024, 14:45
przez Przemek Krautz
10
2
Brak komentarzy

Denis Załęcki udzielił obszernego wywiadu przed powrotem do klatki. Kontrowersyjny frek fighter poruszył temat Pawła Tyburskiego.

Kilka dni temu odbyła się konferencja FAME, podczas której “Tybori” nie wytrzymał i ruszył w stronę Kasjusza Życińskiego. Najpierw go kopnął, po czym ten spadł z fotela i następnie dołożył kilka ciosów, rozbijając jego głowę.

Doprowadził do kontuzji, przez którą “Don Kasjo” nie może wziąć udziału w FAME 21. Federacja postanowiła wyeliminować także Tyburskiego, co jest karą za brutalny atak. W ostatniej chwili musiała zostać zmieniona karta walk.

O całą sytuację w rozmowie z FANSPORTU TV zapytany został Denis Załęcki, który sam wielokrotnie rzucał się na swoich rywali. Przyznał, że rozumie “Tyboriego”, gdyż słowa skierowane w jego stronę były dużą przesadą.

Zapowiedział również, że Kasjusza czeka jeszcze liść, gdyż wcześniej atakował “Bad Boya” poprzez wywiady czy social media:

– Trzeba ważyć słowa. Kasjo nie waży, dostał w pysk i tyle. Jeszcze ode mnie czeka listwa. Nie będę go kopał czy bił z pięści. Czeka go listwa. Ciśnie go, to co się dziwi. Tak jak powiedział Tyburski, w latach 90. takiego podjazdu by nie miał. Tak cisną, później płaczą i na skargę biegną.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
10
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO