Środa, 19 Czerwca, 2024

Dominacja Wampira! Pasternak rozbija Kwiecińskiego na FAME 21 [WIDEO]

Opublikowane 18 maja 2024, 23:37
przez Przemek Krautz
2
36
Brak komentarzy

Co-main event gali FAME 21 był pojedynkiem na ostatnią chwilę. Alan Kwieciński oraz Michał Pasternak mieli stoczyć całkiem inne walki.

Początkowo rywalem “Alanika” była Kasjusz Życiński, natomiast “Wampir” miał zmierzyć się z Pawłem Tyburskim. Ten ostatni jednak sprawił, że niezbędne były zmiany. “Tybori” zaatakował “Don Kasjo”, doprowadzając u niego do kontuzji, przez którą lekarz nie pozwolił na udział w gali.

Dodatkowo organizacja za karę zdyskwalifikowała Tyburskiego, więc z karty walk wypadły dwa starcia. Tak się jednak złożyło, że Kwieciński oraz Pasternak są od dawna bardzo mocno skonfliktowani. Był to więc idealny moment na to, by w końcu doprowadzić do ich pojedynku.

RELACJA

RUNDA 1

Kwieciński agresywnie rozpoczął starcie z “Wampirem”. Szybko skrócił dystans, szukał kąśliwych prostych i szaleńczych sierpów. Pasternak celnie odpowiadał, dobrze boksował lewym jabem. Alan potknął się, a Michał zasypał go salwą ciosów. Alan czaił się na kontrę lewym, nonszalancko jeszcze opuścił ręce.

RUNDA 2

Pasternak wyprowadzał pojedyncze ciosy chcąc ustawić Kwiecińskiego. Ten rzucał się z impetem po serii uderzeń. Pasternak ustrzelił go prawym hakiem,, Alan sygnalizował cios w tył głowy. “Wampir” zaczął dochodzić do głosu, coraz częściej atakował. Krótkie sierpy Kwiecińskiego nie sprawiły większego wrażenia na rywalu. Pasternak zaliczył jeszcze nokdaun w ostatnich sekundach rundy.

RUNDA 3

Alan wyczekiwał na ataki “Wampira”, który skutecznie punktował rywala z dystansu. Kwieciński schował się za gardą na siatce, Pasternak uprosił go o kolejne uderzenia. Sięgnął w końcu lewym Alan, ale nie miał szans znokautować Michała Pasternaka. Ten z kolei po raz kolejny powalił “Alanika”, który jednak nie był liczony.

Wynik walki: Michał Pasternak wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów!

(Artykuł w trakcie aktualizacji)

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
36
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO